Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha Výrobní Linky (Vhodné I Pro Absolventy)

Lokalita Český Brod
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přední světový výrobce stavebních minerálních izolací hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY.

Popis pozice:

  • Samostatná práce se strojem na výrobu polystyrenu
  • Základní údržba stroje (mazání, čištění)
  • Nastavení stroje dle požadavků výroby

Profil kandidáta:

  • Vyučení v jakémkoliv oboru (opravdu v jakémkoliv)
  • Ochota pracovat na směny (třísměnný provoz - 7,5h směny)
  • Výhodou bude alespoň základní znalost PC
  • Výhodou je i praxe v oboru např. strojníka, a podobně

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání - nástup přímo do kmene
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, stravenky
  • 14% měsíční prémie
  • 12% roční prémie
  • Další benefity (masáže v pracovní době, akvacentrum, ...)
  • Přátelské prostředí rodinného typu
  • Pracovní oblečení a obuv
  • Možnost osobního rozvoje

  • Nové Město nad Metují
  • NAKOS spol. s r.o.
  • od 17 900 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. dubna
  • České Budějovice
  • Europe Jobs s.r.o.
  • 100 – 105 Kč / hod
Zveřejněno: 29. března
  • 14 600 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Benátky nad Jizerou
  • KORUND BENÁTKY, s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Chrudim
  • BMI střešní a hydroizolační systémy s.r…
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • 25 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Uherský Brod
  • RPG Recycling, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Fryšava pod Žákovou horou
  • Skupinové akce, z.s.
  • od 16 280 Kč
Zveřejněno: 31. ledna
  • od 16 020 Kč
  • Rousínov
  • EICO PLUS s.r.o.
  • 17 800 – 20 000 Kč
  • Vyškov
  • Kateřina Hanušová
  • 17 800 – 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Poděbrady, Uhlířské Janovice, Praha, Klecany, Mladá Boleslav, Mělník, Kralupy nad Vltavou

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

absolvent benefit benefity Bor hodnocení IT kandidát masáže Most možnost náplň práce nové oblečení obuv ohodnocení pojištění pozice práce pracovní praxe prostředí příspěvek rozvoj směny stabilní stravenky vhodné zaměstnání znalost životní pojištění centrum dovolené linky masáž měsíční motivační mzdové náplň obor obsluha osobní PC penzijní PR prémie profi přátelské přátelské prostředí roční stav stavební stroj údržba výrobní výroby vyučení životní