Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby Děčín

Lokalita Děčín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovné a pracovité operátory výroby na dvousměnný provoz do tradiční české chemické výroby v Děčíně.

Popis pozice:

Jedná se o manuální práci na stáčecí lince na 2směnný provoz - nasazování pet lahví na stroj, který následně lahev naplní a polepí etiketou.

Kontrola etikety, utažení víček a balení.

Profil kandidáta:

  • ochota pracovat na dvousměnný provoz
  • zkušenosti z výrobní společnosti na pozici operátor výhodou
  • základní znalost práce na PC
  • základní znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • měsíční mzda 15.000 - 17.000 Kč dle zkušeností
  • prémie 0 - 2000 Kč
  • příplatky za odpolední směnu
  • dovolená 25 dní
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy a školení

  • Děčín
  • Storex FST, spol. s r.o.
  • 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. ledna
  • Děčín
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 20. října
  • Děčín
Zveřejněno: 11. července
  • Brno
  • JANÍČKOVI stravování s.r.o.
Zveřejněno: 15. července
  • Nupaky
  • Raben Logistics Czech s.r.o.
Zveřejněno: 17. června
  • Jablonec nad Nisou
  • EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • České Budějovice
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • 105 Kč / hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Děčín, Ústí nad Labem

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Odbory - proč a jak je založit

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

AJ Děčín dovolená hledám IT kandidát kurz kurzy měsíční mzda mzda náplň práce operátor plat pozice práce příplatky příspěvek společnost společnosti stravování školení vzdělávací kurzy zkušenosti znalost české chemické kontrola kov měsíční náplň operátor výroby PC PR prémie profi stroj výrobní výroby vzdělávací kurz zkušenost