Hledáme lidem práci Manpower

Skladník / operátor na 2 směny až za 25.000 měsíčně!

Lokalita Velká Bíteš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme kandidáty na pozici Skladník/ Operátor sterilizačního procesu do Velké Bíteše!

Popis pozice:

- Práce s manipulační technikou při realizaci nakládky a vykládky

- Obsluha skladů a sterilizačních prostor

Profil kandidáta:

- Zkušenost s prací ve skladu

- Zkušenost s ovládáním VZV (platné oprávnění může zajistit firma)

- Samostatnost a iniciativní přístup k práci

- Flexibilitu, týmového ducha

- Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu a jednou za 14 dní i jeden o víkendu

Nabízíme:

- 25 dní dovolené

- Stravenky

- nástupní mzdu 20.000 Kč

- po zkušební době osobní ohodnocení až 5.000 Kč

- celková mzda po zkušební době až 25.000 Kč

  • Lipník nad Bečvou
  • Comfort Job Agency s.r.o. "v likvidaci"
  • 23 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Náměšť nad Oslavou
  • Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r…
  • od 85 Kč / hod
Zveřejněno: 9. října
  • Hradec Králové
  • Conel Automation s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Lukavice, Ústí nad Orlicí
  • Letohradská zemědělská společnost a.s.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Bor
  • SCHENKER spol.s r.o.
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • Plzeň
  • Molins, s.r.o.
  • od 38 000 Kč
  • Ostrava
  • SPOJMONT OSTRAVA s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Těšovice, Prachatice
  • TCS s.r.o.
  • 150 – 200 Kč / hod
  • Vacov
  • KUFI INT, s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Moravské Budějovice, Jihlava

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

AJ Bíteš den firma hledám hodnocení IT kandidát Most mzda náplň práce ohodnocení operátor plat pozice práce samostatnost sklad směny stravenky technik víkend dovolené kov náplň obsluha oprávnění osobní PR proces profi přístup tým zkušební zkušenost