Hledáme lidem práci Manpower

Plánovač výroby s AJ - Uherské Hradiště / unikátní projekty!

Lokalita Uherské Hradiště
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nezbytná pozice, která v naší výrobě nesmí chybět! Důležitá je praxe, jako Plánovač ve výrobní společnosti, kvalitní AJ, znalost a chuť podílet se na zlepšování principu štíhlé výroby

Popis pozice:

– plánování procesů v jednotlivých fázích výroby
– podílení se na implementaci Lean manufacturing a Kaizen ve výrobě
– podpora nákupního oddělení při zabezpečení materiálu a optimalizaci zásob
– koordinace aktivity subdodavatelských firem
– vytváření simulací a aktualizací výrobního plánu v souladu s požadavky zákazníků

Profil kandidáta:

– SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na problematiku logistiky, optimalizaci procesů a pod.
– angličtina na úrovni B1/B2
– praxe na obdobné pozici minimálně 5 let
– prokazatelná znalost principů LEAN, KAIZEN nebo jiného systému trvalého zlepšování
– schopnost určovat priority, vyhledávat potenciál ke zlepšení a schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

– stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
– příjemné a dynamické pracovní prostření
– motivující finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností
– nadstandartní systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, roční finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, pravidelná roční valorizace mzdy, bonusy za odpracované roky, příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazyková výuka na pracovišti aj.
– možnost osobního i profesního rozvoje
– práci na velmi zajímavých projektech

  • Jindřichův Hradec
  • Autodoprava Zdeněk Veith s.r.o.
  • 18 500 – 20 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. května
  • AR SERVIS s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Dačice
  • Konoro, s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Kašperské Hory
  • MEDICA FILTER spol. s r.o.
  • od 15 200 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Trainee program – první práce pro absolventy

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

AJ angličtina benefit bonus bonusy hodnocení HR IT kandidát měření možnost mzdy náplň práce NDA nová ohodnocení penzijní připojištění plán plánování podpora pojištění pozice požadavky práce pracovní praxe prostředí připojištění příspěvek rozvoj SOU společnost společnosti stabilní stravování Uherské Hradiště vzdělání zaměstnanec zaměstnání znalost dar díl dovolené finanční jazyk koordinace kov kvalitní logistik manufacturing materiál na pracovišti náplň národní oddělení osobní pečení penzijní PR priority proces procesů profesní profi projekt příjemné příspěvky roční rok schopnost systém výrobní výroby zákazník zaměstnanecký zkušenost životní