Hledáme lidem práci Manpower

SAP/ABAP Programátor | možnost HO, vhodné i pro JUNIORY

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pro malou rodinnou firmu, poskytující konzultační služby s technologiemi SAP, hledáme juniora/seniora vývojáře s alespoň základní praxí programování v SAP (ABAP), případně programování obecně.

Rozmanité portfolio klientů po celé ČR od velkých energetických firem, ministerstva až po automotive společnosti.

Popis pozice:

  • Konzultace analýzy a návrhy nových řešení
  • Vývoj programů v SAP (ABAP)
  • Rozmanitá práce na různých projektech
  • Používání nových technologií ze světa IT

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání (Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy nebo studenty!)
  • Zájem o IT obor
  • Základní znalost programování v SAP (ABAP), nebo obecné programování
  • AJ na úrovni B1
  • Samostatnost, pečlivost a chuť se učit novým věcem

Nabízíme:

  • Zázemí kanceláří kousek od centra s dobrou dostupností, které můžeš, ale nemusíš využívat. Poskytneme ti veškeré vybavení na 100% práci z domova.
  • Flexibilita - pracujeme, kdy a kde je potřeba. Z kanclu, u zákazníka nebo z domova.
  • Pohodový kolektiv - jsme malý tým složený z vývojářů a konzultantů.
  • Pokud budeš bez hlubších zkušeností, dostaneš k sobě zkušeného mentora, který ti bude po celou dobu zaučování k ruce a předá ti všechny potřebné informace.
  • Jsme malá firma s individuálním přístupem k zaměstnancům a na všem se můžeme společně domluvit. Máš zájem o nějaký kurz nebo vzdělávání v oboru? Neboj se svůj návrh předložit a rádi tě ve tvém růstu podpoříme.
  • Zbytek benefitů spolu probereme na osobním pohovoru!

Zaujala tě nabídka a chceš o firmě i pozici slyšet více? Stačí zaslat CV přes odpovědní formulář a přiložit pár vět o sobě a svých zkušenostech. Nemusí to být dlouhý průvodní dopis, stačí jen pár úvodních informací do začátku. :-)

Těšíme se na tebe!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Liberec
  • HR Direct s.r.o.
  • 55 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. dubna
  • Liberec
  • European Code Factory s.r.o.
  • 61 000 – 66 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. března
  • Liberec
  • Dubax s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Liberec
  • 5Q, spol. s r.o.
  • od 36 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Velké Meziříčí
  • EUROWAGON, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Olomouc
  • ALW INDUSTRY, s.r.o.
  • 24 000 – 28 400 Kč
  • Rudná, Praha-západ
  • Harrier Europe s.r.o.
  • od 50 000 Kč
  • Uhlířské Janovice
  • Jiří Landa
  • od 21 300 Kč
  • Staré Město, Praha
  • GASTRO 55 s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

absolvent AJ auto benefit Bor CV ČR den domov dopis firma formulář hledám HR inzerát inzeráty IT kancelář kandidát konzultant kurz místa Most možnost nabídka pečlivost pohovor postup pozice práce pracovní pracovní místa programátor průvodní dopis růst samostatnost SOU společnost společnosti technologie uchazeč vhodná vhodné vyšší vzdělání vzdělávání zaměstnanců znalost analýzy centra dobro informace kolektiv mentor ministerstva obor odpovědní osobní PR profi program projekt průvodní případ přístup řešení služby student technolog tým volná pracovní místa vybavení vývojář z domova zájem zákazník zkušenost