Hledáme lidem práci Manpower

Mistr výroby - 2 směny - až 45 000 Kč

Lokalita Prachatice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme manuálně zručného praktika, který se nebojí práce v provozu oboru tisku a povede směnu o 10 lidech.

Popis pozice:

- Vedení a organizace směny

- Seřizování a údržba strojů

- Kontrola kvality

Profil kandidáta:

- Technické vzdělání, manuální zručnost

- Praxe na obdobné pozici výhodou

- Spolehlivost, zodpovědnost

- Ochota práce na 2 směny

Nabízíme:

- Práci s moderními technologiemi

- Motivační platové ohodnocení + 30% prémie

- Prémie a odměny za věrnost

- Odborné zaškolení

- Stravenky v hodnotě 150 Kč

- Pomoc s nalezením vhodného ubytování

- Místo výkonu práce: Vimperk

  • Prostějov
  • Petra Tejnorová
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. května

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Bor den hledám hodnocení IT kandidát kvality místo mistr náplň práce odměny odpovědnost ohodnocení plat pozice práce praxe směny stravenky školení technologie ubytování vedení vhodné Vimperk výkon vzdělání Zruč kontrola místo výkonu práce motivační náplň obor odbor odborné organizace platové ohodnocení pomoc PR prémie profi stroj technické technolog údržba výroby