Prodejce náhradních dílů

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Veronika Točíková, zobrazit tel. číslo

Pro společnost zabývající se výrobou, prodejem a pronájmem stavebních strojů hledáme vhodného uchazeče na pozici Prodejce náhradích dílů.
Pokud Vás láká zázemí stabilní společnosti, máte obdodnou zkušenost z technického odvětví, tak nám o sobě dejte vědět!

Popis pozice:

  • Komunikaci s klienty ohledně pronájmů náhradních dílů (osobně, telefonicky, přes e-mail)
  • Zpracování zakázky od A do Z
  • Zjišťovaní dostupnosti náhradních dílů, jejich objednávaní
  • Spolupráci se skladníkem
  • Práci se systémem SAP

Profil kandidáta:

  • Zkušenost jako prodejce, přijímací technik, technik půjčovny apod.
  • Vzdělání technického směru výhodou
  • Prozákaznický přístup & komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti, příjemný kolektiv
  • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Pracovní doba: 7:00 - 16:00 (pondělí - čtvrtek), 7:00 - 14:30 (pátek)

Máte zájem o tuto nabídku?