Hledáme lidem práci Manpower

*** IT Help Desk s angličtinou a němčinou - 40 000 CZK***

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s prací na Help desku a domluvíte se anglicky a německy?

Čtěte dále :)

Popis pozice:

  • Poskytování technické podpory při odstraňování problémů týkajících se počítačového hardwaru a softwaru, mobilních zařízení a dalších technologických nástrojů a produktů ve formě kombinované technické podpory 1. a 2. úrovně
  • Poskytování rychlé odpovědi na otázky od zaměstnanců i od koncových uživatelů z různých mezinárodních klientů
  • Konzultujete s odborníky v oblasti IT, pokud není příslušný postup jasný

Profil kandidáta:

  • plynulá angličtina, mírně pokročilá / středně pokročilá němčina
  • technické dovednosti a obecné znalosti IT (počítačové dovednosti, hardware a základní znalosti softwaru - OS, Office, Komunikační aplikace)
  • Flexibilita, schopnost rychlého učení
  • Demonstrační schopnost řešit problémy a analytické schopnosti; velmi dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Velmi dobrý konkurenční plat a různé výhody
  • Rozmanitost úkolů a činností, zapojení do týmových a zákaznických projektů
  • další rozvoj
  • Přátelské pracovní prostředí střední dynamické a agilní organizace
  • Aktivní využití cizích jazyků
  • Jsme otevřeni i pro možnost home office po dohodě

  • Praha
  • SMART Career s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. prosince
  • Praha
Zveřejněno: 7. července
  • Olomouc
  • BZ Company Internacional s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 31. října
  • Holešov
  • MGM a.s.
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 17. listopadu
  • České Budějovice
  • MetLife Europe d.a.c., pobočka pro…
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Žirovnice
  • Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.
  • 19 000 – 23 000 Kč
  • Dukovany
  • Active LM s.r.o.
  • 13 000 – 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Karlovy Vary
  • SASSAFRAS s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 18. listopadu
  • Plzeň
  • CTP Hotel Operations Pilsen, spol. s r…
  • 16 000 – 20 000 Kč

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Odbory - proč a jak je založit

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

AJ anglicky angličtina Bor CZK činnost home office IT kandidát mezinárodní mobil možnost náplň práce němčina Office otázky plat postup pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí rozvoj řízení výhody zaměstnanců zkušenosti znalost znalosti aplikace dovednost jazyk komunikační mobilní náplň národní nástroj oblast oblasti odbor odpovědi organizace počítač podpory PR problém profi projekt přátelské schopnost schopnosti stroj střední technické technolog tým úkol uživatel zkušenost