Hledáme lidem práci Manpower

Montáž kabelových svazků - lokalita Krupka

Lokalita Teplice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Láká Vás prostředí výrobní společnosti?

Potřebujete mít jistotu fixní mzdy a zároveň motivaci v podobě odměny?

Hledáte práci v okolí Teplic?

Neváhejte a kontaktujte nás.

Popis pozice:

- výroba kabelových svazků do aut

- práce ve 2-směnném, 3-směnném nebo nepřetržitém provozu

Profil kandidáta:

- spolehlivost, dochvilnost a chuť k práci

- manuální zručnost a snahu se dále rozvíjet

- ochotu pracovat na směnný provoz

Nabízíme:

- mzda 16800 Kč/měsíc + prémie 200 Kč - 9500 Kč/měsíc, motivační odměna 0 - 1500 Kč/měsíc, příplatky + provize za docházku

- stravenky, 13. a 14. plat, profesionální školení a mnoho dalších výhod

  • Liberec
  • Králová Veronika
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. prosince
  • Liberec
  • Liberec

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Teplice, Litvínov, Ústí nad Labem, Most

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

IT kandidát Krupka měsíc mzda mzdy náplň práce odměny plat pozice práce prostředí příplatky společnost společnosti stravenky školení výroba Zruč kontakt lokalita motivační náplň odměna PR prémie profi výrobní