Hledáme lidem práci Manpower

Dodavatelská kvalita s AJ

Lokalita Slaný
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou a domluvíte se anglicky?
Orientujete se v metodách měření a rádi byste pracoval/a pro firmu, jež je přímým dodavatelem světoznámých automobilek?

Pakliže hledáte místo s dlouhodobou perspektivou, dejte o sobě vědět!

Popis pozice:

  • řízení, vyhodnocování a zajišťování dodavatelské kvality
  • vzorkování nových dílů
  • vedení reklamační řízení s dodavateli + rozvoj dodavatelů
  • provádění auditů a návštěvy u dodavatelů
  • nastavení akčního plánu klíčových dodavatelů
  • tvorba nápravných opatření

Profil kandidáta:

  • VŠ ideálně technického směru
  • plynulá znalost anglického jazyka podmínkou
  • zkušenost z oblasti dodavatelské kvality v automotive
  • čtení technických výkresů
  • znalost metod měření

Nabízíme:

  • dovolená 5 týdnů
  • 13. plat
  • zdravotní volno/sickdays
  • práce na nových projektech
  • kafetérie
  • příspěvek na dopravu
  • moderní a zcela nové pracoviště
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • závodní stravování
  • stravenky

  • Votice
  • Základní škola a Mateřská škola Votice,…
  • 32 170 – 41 900 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. dubna
  • Hradec, Plzeň-jih
  • Základní škola a Mateřská škola Hradec
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Žamberk
  • Albertinum, odborný léčebný ústav,…
  • 16 470 – 17 800 Kč
  • Sušice, Klatovy
  • Sociální služby Města Sušice,…
  • 16 800 – 21 370 Kč
  • Liberec
  • MPS-STAVBY Liberec s.r.o.
  • 16 800 – 18 500 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Klecany, Louny, Praha, Beroun, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Most, Ústí nad Labem, Teplice

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

AJ anglicky audit auto automobil den dění dovolená IT kandidát kvalita kvality měření místo mobil náplň práce nové plán plat pojištění pozice práce pracoviště připojištění příspěvek reklama rozvoj řízení stravenky stravování vedení volno vzor zdravotní zkušenosti znalost anglické díl jazyk kov list náplň oblast oblasti penzijní PR profi projekt sickday stav technické technický tvorba závod zkušenost životní