Hledáme lidem práci Manpower

Ještě Lepší Podmínky: Vydělej Si Průměrně 30 248 Kč V Tpca Kolín

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nepromarni svou šanci a připoj se do skvěle fungujícího kolektivu jednoho z největších zaměstnavatelů v ČR, kolínské automobilky TPCA. Všem zájemcům nabízíme skvěle placenou pozici ve výrobě s navýšenou nástupní mzdou 25 000 Kč (ve zkušební době průměrně 28 135 Kč), průměrným výdělkem 30 248 Kč po zapracování a možným příspěvkem na ubytování.

Neváhej a staň se součástí firmy, v níž získáš nejen skvělé ohodnocení, ale i spoustu zaměstnaneckých výhod včetně možnosti přechodu do kmenového stavu.

Popis pozice:

Náplní tvé práce bude výroba dílčích částí automobilu a jejich kompletace.
Tvá práce bude probíhat na montážní lince v průmyslové zóně Ovčáry s výbornou dopravní dostupností. Jedná se o manuální činnost v provozu výroby osobních automobilů.

Profil kandidáta:

Aktuálně uplatníme všechny zručné a flexibilní kandidáty. Nemusíš se bát, že budeš jen tak „vhozen do vody", protože pro Tebe máme připravené kvalitní zaškolení. Pro začátek nám tedy stačí Tvé pracovní nasazení.

Nabízíme:

Kromě nadstandardního pravidelného výdělku až 30 248 Kč dostaneš:

- navíc roční bonus 24 500 Kč
- čas na regeneraci díky týdnu dovolené navíc
- Máš rád dobrou hudbu? Každý rok pořádáme TPCA Beatfest a další firemní a teambuildingové akce, kde poznáš své kolegy a nadřízené i z jiného pohledu a odpočineš si
- ušetříš i díky dotovanému závodnímu stravování, kdy Tě teplé jídlo vyjde na 27 Kč. V prostorách automobilky jsou též vybavené odpočinkové zóny s dotovanou kávou
- pro případ nemoci nadstandardní lékařskou péči včetně očkování, zubaře či fyzioterapie
- zdarma pracovní obuv a oblečení
- MHD na směny zajištěna

Pro zájemce, kteří nejsou přímo z regionu, zajistíme ubytování s možným příspěvkem 2000 Kč od zaměstnavatele.
Po odpracování půl roku můžeš zažádat o městský byt.

Neváhej a připoj se k nám! Kontaktuj nás na telefonním čísle zobrazit tel. číslo , či přímo na naší pobočce v Kolíně na Karlově náměstí 75.

Nebo jednoduše využij odpovědní tlačítko níže.
Těšíme se na Tebe!

  • Strašnice, Praha
  • OPT OnDemand s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. srpna
  • Úhřetice
  • RHJ CZ s.r.o.
  • 19 000 – 21 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Předklášteří
  • Silvermen s.r.o.
  • od 13 500 Kč
  • Frýdlant
  • AHA Plus s.r.o.
  • 18 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 6. září
  • Tanvald
  • Kosmonosy
  • 18 000 – 19 998 Kč
  • Planá, Tachov
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Rokycany

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kolín, Uhlířské Janovice, Nymburk

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Trainee program – první práce pro absolventy

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

AJ akce auto automobil bonus Bor činnost ČR flexibilní fyzio hodnocení IT jídlo kandidát Kolín mobil možnost náplň práce NDA nemoc nemoci nové oblečení obuv ohodnocení Ovčáry plat podmínky pozice práce pracovní průměrný směny SOU stravování školení teambuilding telefon ubytování výroba zaměstnanec zaměstnavatel zdarma Zruč dar díl dobro dopravní dovolené firemní firmy kolektiv kontakt kov kvalitní lékař městský možnosti nadřízené náplň navíc odpovědní osobní PC PR profi průmysl průmyslové případ region roční rok součást standard stav ve zkušební době výroby výše zájem zaměstnanecký závod zkušební