Hledáme lidem práci Manpower

Specialista automatických linek a strojů

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme specialistu automatických linek, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní společnosti. Společnost se zabývá výrobou pryžových a pryžo-textilních speciálních výrobků pro různá průmyslová odvětví. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Popis pozice:

Hledáme kolegu, který nám pomůže zajišťovat chod automatických výrobních linek. Někoho, kdo má nadšení pro techniku, dobře se orientuje v technické dokumentaci a nemá problém s prací ve směnném provozu. Ideálně kandidáta z oboru strojní zámečník, automechanik, elektronik, elektrikář, mechatronik.

Vaše hlavní úkoly

Zajišťovat provoz automatických linek, zařízení a stabilitu výroby

Servis zařízení, zjišťování poruch, provádění oprav

Informovat o potřebě náhradních dílů a jejich odpisy

Zařizovat preventivní údržby a opravy

Spolupracovat na analýze vzniku nekvality a odstraňování její příčiny

Pracovat s výrobní dokumentací a dokumentací o údržbě

Profil kandidáta:

Znalost anglického jazyka min. na úrovni začátečník

SOU/SŠ (strojní/elektro)

Praxe min. 2 roky na obdobné pozici

Znalost práce na PC (MS Office, Internet)

ŘP sk. B, vyhl.č.50/1978 §6

Výhodou - zkušenosti s přesným měřením

Znalost čtení technické dokumentace

Znalost pneumatických systémů, mechaniky, elektriky

Znalost programování PLC bude výhodou

Schopnost týmové práce a vysokého nasazení

Manuální a technická zručnost

Nabízíme:

atraktivní finanční ohodnocení, každoroční navýšení mzdy

pružnou pracovní dobu

přátelský pracovní tým a zdravé pracovní prostředí

týden dovolené navíc

příspěvek na životní pojištění

multisport karta, firemní telefon

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

  • Ždírec nad Doubravou
  • Techniques Surfaces Czech Republic s.r…
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. října
  • Písek
  • Schneider Electric, a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 6. prosince
  • Brankovice
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
  • 34 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Šumperk
  • TESPO - TOPENÁŘSKÉ CENTRUM s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Kaplice
  • Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici
  • 17 000 – 19 500 Kč
  • Říčany, Praha-východ
  • e-Recruitment s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • DAP PRAHA CZ, a.s. v likvidaci
Zveřejněno: 20. května
  • Letiny
  • Akciový pivovar LETINY a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Čížkov, Plzeň-jih
  • Ing. Radovan Lyer
  • od 20 000 Kč
  • Svinošice
  • Marcel Ščuka
  • 17 800 – 18 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • J.P.L. LEŠENÍ s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Plzeň
  • Taťána Jahodová

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

AJ auto automechanik bonus bonusy Bor den dění dokumentace elektrikář elektro EU event hlavní hledám hodnocení HR IT kandidát kvality měření možnost mzdy náplň práce Office ohodnocení pec pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí pracovník praxe prostředí příspěvek rozvoj růst řízení SOU specialist specialista společnost společnosti sport technik telefon týden týden dovolené navíc vedoucí vysoké zámečník zaměstnanec zdravé pracovní prostředí zkušenosti znalost Zruč životní pojištění anglické automat člen díl dokument dovolené elektriky finanční firemní jazyk karta kolektiv list náplň navíc obor opravy osobní PC PR problém profi program projekt průmysl průmyslová přátelské přátelský roční rok servis schopnost speciální stroj systém technická technické textilní tým úkol úkoly výrobní výroby výše zaměstnanecký zdravé zkušenost životní