Manager údržby a investic

Lokalita Smiřice
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jste strojař a domluvíte se anglicky? Do společnosti, která se zabývá potravinářskou výrobou hledáme nového parťáka, který bude mít na starosti plánování údržby, implementaci SAP – modul údržby, a mnoho dalšího.

Místo výkonu práce: Smiřice

Popis pozice:

strojně technická podpora oddělení údržby a investic

implementace SAP – modul údržby

komunikace v AJ – na denní bázi, písemná i telefonická

práce s plánovacím SW údržby (SAP Plant Maintenance)

příprava detailních plánů údržby pro schválení vedoucími

práce na investičních projektech, čtení technických výkresů

komunikace s dodavateli, technická podpora nákupu dílů

tvorba a udržování dokumentů v souladu s interními a ISO standardy

dokumentační a kontrolní činnost

Profil kandidáta:

strojírenské vzdělání, komunikativní anglický jazyk

znalost práce na počítači (MS Excel, MS Word, AutoCAD)

znalost programu SAP výhodou (SAP PM)

znalost strojně technologické dokumentace – PID, strojní výkresy

Nabízíme:

platové ohodnocení dle vašich zkušeností

pracovní doba: 7,5 hod. denně, mezi 7:00 a 16:00

25 dní dovolené

nadstandardní prémie a příplatky – např. odměny za vyčerpanou dovolenou, odměny před dovolenou a před Vánocemi, apod

dotované obědy na pracovišti, stravenky,

příspěvek na životní a penzijní pojištění