Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač strojů - nástupní bonus 15 000 Kč

Lokalita Valašské Meziříčí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovné pracanty, kterým jsou otevření 3 směnnému provozu. Máme pro vás příležitost obsluhovat stroje a také kontrolovat jejich kvalitu. Čeká na vás firma s bohatým programem zaměstnaneckých výhod. Čtěte níže. :-)

Popis pozice:

- nastavení a obsluha strojů

- zadávání dat do PC

- kontrola kvality

Profil kandidáta:

- ochota pracovat v 3 směnném provoze

- šikovné ruce a chuť pracovat

- spolehlivost, pečlivost

- znalost práce na PC

- praxe v obsluze CNC strojů výhodou

Nabízíme:

- nástupní bonus 15 tisíc korun

- 5 týdnů dovolené

- flexipass 1000 Kč

- 8% ze mzdy jako měsíční benefit

- slevy na elektro v Euronics

- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3,5%

- příspěvek na stravování, oběd stojí jen 29 Kč

- teambuildingové akce

- vánoční dárky

- příspěvek na dětské tábory 500 Kč/rok

- prázdninový program pro děti zaměstnanců - výměnový pobyt v zahraničí, který je hrazen

  • Benešov
  • Vyšší odborná škola a Střední…
  • 30 930 – 40 320 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. února
  • Blansko
  • S.M.K., a.s.
  • od 35 000 Kč
  • Letovice
  • Masarykova střední škola Letovice,…
  • 15 770 – 22 990 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zlín, Přerov, Kroměříž

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

akce benefit bonus Bor dárky elektro EU firma hledám HR IT kandidát kvality mzdy náplň práce pečlivost penzijní připojištění pojištění pozice práce praxe připojištění příspěvek SOU stravování Tábor teambuilding v zahraničí zahraničí zaměstnanců zaměstnanec znalost dovolené kontrola kov měsíční náplň obsluha PC penzijní PR profi program příležitost rok stav stroj tým zaměstnanecký