Hledáme lidem práci Manpower

Technik údržby v Chebu

Lokalita Cheb
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Výrobní společnost z Chebu, zabývající se výrobou plastů hledá nového kolegu na pozici Technik údržby.

Popis pozice:

Vaší hlavní náplní práce bude údržba veškerého technického zázemí v budově, provádění údržby a pravidelné kontroly na ostatních technologiích jako ČOV, kotelna, EPS.

Mimo jiné budete mít také na starost:

- ovládání systému preventivní údržby

- vedení předepsané provozní dokumentace

- dohled a kontrola práce a dodržování BOZP u externích firem

- zlepšování funkčnosti technického vybavení budovy

Profil kandidáta:

- vyučení nebo maturita v elektro nebo strojním oboru, vhodné i pro absolventy

- vyhláška 50 §6

- řidičský průkaz skup. B (aktivní řidič)

- znalost práce na pc

Nabízíme:

- práce na dvě směny - ranní a odpolední

- ranní směna 7:00- 15:15, odpolední 12:00- 20:15

- 6 týdnů dovolené, sick days

- čisté pracovní prostředí a zázemí moderní společnosti

- dotované stravování, nápoje zdarma

- zdravotní a sportovní fond

- příspěvek na dopravu

Pokud Vás nabídka zaujala, použijte prosím odpovědní tlačítko, kontaktujte na emailu e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte na tel. číslo zobrazit tel. číslo

  • Třinec
  • Daechang Seat s.r.o.
  • od 16 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. prosince
  • Český Těšín
  • PHA Czech s.r.o.
  • od 122 Kč / hod
Zveřejněno: 23. května
  • Nizozemsko
  • RIEN VAN DEN BROEKE REKREATIE B.V.
  • 1 200 – 2 000 €
Zveřejněno: 26. ledna
  • Krnov
  • TGA Facility s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. září
  • Olomouc
  • WOLIP s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 27. září
  • Dobrovíz
  • Amazon Logistic Prague s.r.o.
  • od 48 750 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

absolvent AJ Bor BOZP den dění dodržování dokumentace elektro email event fond hlavní HR Cheb IT kandidát nabídka náplň práce nové OZP pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek sick day směny společnost společnosti sport stravování technik vedení vhodné zdarma zdravotní znalost dar dokument dovolené externí kontakt kontrola kontroly náplň obor odpovědní Ostatní PC PR profi řidič směna stroj systém technické technolog údržba vybavení výrobní vyučení