Team Leader oddělení vstřikování

Lokalita Mošnov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Kristína Onderková, zobrazit tel. číslo

Do zahraniční automotive společnosti se sídlem v Mošnově hledáme Team Leadera oddělení vstřikování.

Popis pozice:

Co Váš čeká?

- organizace prací na údržbě nástrojů - opravy, úpravy, prevence
- zajištění školení zaměstnanců a dohled nad nimi
- spolupráce s oddělením kontroly jakosti a výroby
- řízení a zlepšování procesu vstřikování a povrchů
- vedení týmu (cca 10-15 osob)

Profil kandidáta:

Koho hledáme?

- kandidáta se znalostí a zkušeností s injekčním a povrchovým procesem
- kandidáta se znalosít čtení výkresové dokumentace
- praxe minimálně 5 let zkušeností v oboru (preferuje se vedení výroby automobilů)
- velmi dobrá AJ

Nabízíme:

Co Vám nabídneme?

- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
- prostředí mezinárodní automobilové společnosti s vyspělými produkty, know-how a velmi dobrou pověstí
- flexibilní pracovní doba
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod

Zaujala Vás naše nabídka? Pak se těšíme na Vaše CV!

Máte zájem o tuto nabídku?