Hledáme lidem práci Manpower

Konstruktér junior/senior

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Baví Vás práce s výkresovou dokumentací a hledáte novou pracovní výzvu? Možná by se Vám líbíla pozice Konstruktéra, kterou právě obsazujeme!

Popis pozice:

Na jakou práci se můžete těšit?

- zpracovávání výrobní výkresové dokumentace dle požadavků zákazníka (z návrhových výkresů či 3D modelů)

- používání základních strojařských výpočtů

- navštěvování staveb a zahraničních poboček

- kontrolování výkresové dokumentace

Profil kandidáta:

Jaký by měl být Váš profil?

- máte VŠ vzdělání ve strojírenském oboru, nebo praxi v oboru

- baví Vás práce s výkresovou dokumentací a ovládáte AutoCad

- znáte SolidEdge nebo NX či jiný 3D CAD systém

- máte uživatelskou znalost MS Office

- komunikace v angličtině pro vás není problém

- jste aktivní řidič

Výhodou bude:

- znalost německého jazyka

- zkušenost s navrhováním a z výroby a montáže hutních zařízení

- ochota cestovat na zahraniční pobočky

Nabízíme:

Co Vám firma nabízí?

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- příspěvek na volnočasové aktivity a jazykové kurzy

- příspěvek na penzijní a životní pojištění

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Trainee program – první práce pro absolventy

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

auto Bor dokumentace firma HR IT kandidát komunikace kurz kurzy náplň práce Office pobočky pojištění pozice práce pracovní příspěvek řízení stravenky volno vzdělání znalost životní pojištění CAD dokument dovolené jazyk kov model náplň německé obor penzijní PR problém profi řidič stav stroj systém uživatel výrobní výroby zahraniční zákazník zkušenost životní