Hledáme lidem práci Manpower

Elektrikář

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme elektrikáře se zkušenostmi ale i bez praxe, pro společnost zabývající se výrobou světlometů do aut v Jihlavě.

Popis pozice:

- zodpovědnost za plynulý chod výroby

- revize a opravy strojů v předvýrobě a nebo na montážních linkách

- proaktivní řešení problémů

- práce na 8hod směny (3 směnný provoz) nebo na 12hod - dle výběru

Profil kandidáta:

- min SOU s výučním listem (nemusí být v oboru)

- vyhláška 50 § 6 (i nižší či neplatná - zajištění rekvalifikace)

- ochota práce na směny

- zvládání stresových situací

Nabízíme:

- adekvátní platové ohodnocení dle praxe

- min základní mzda 29 000 - 39 000,- + bonusy

- 13. a 14. plat, penzijní připojištění, motivační finanční bonusový a přesčasový systém

- náborový příspěvek 40 000,-

- podpora při relokaci z jiného kraje 50 000,-

- 25 dní dovolené

  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. září
  • Plzeň-město
  • Bohemia Works, a.s.
Zveřejněno: 15. února
  • Moravskoslezský kraj
  • Rozvaděče Šašinka s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Nový Jičín
  • Jiří Červinka
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 4. května
  • Ostrava-město
  • Zahraničí
  • work InTime GmbH
Zveřejněno: 11. srpna
  • Zahraničí
  • A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH
Zveřejněno: 31. května
  • Zahraničí
  • Brilliant Personaldienste GmbH
  • Ostrava
  • VITAL TREND s.r.o.
  • 80 – 115 Kč / hod
Zveřejněno: 8. února
  • Třebíč
  • Michal Tretera
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 13. září
  • Most
  • INELSEV Group a.s.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 12. září
  • Suchdol nad Lužnicí
  • Trenkwalder a.s.
Zveřejněno: 22. srpna
  • Plzeň
  • TORO TRANS s.r.o.
Zveřejněno: 2. října
  • Rakovník
  • Louny
  • Chomutov
  • Kaplice
  • HR GROUP s. r. o. v likvidaci
Zveřejněno: 6. září
  • Čáslav
  • LESS & TIMBER, a.s.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 31. března
  • Vsetín
  • ALSYMON, s.r.o.
  • 20 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Opava
  • Bidfood Opava s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Kralice na Hané
  • Windmöller & Hölscher Machinery k.s.
  • 16 000 – 18 000 Kč
  • Teplice
  • Zámečnictví u Rotta s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Mnichovo Hradiště
  • KM Career s.r.o.
Zveřejněno: 5. ledna
  • Kadaň
  • KERAKAOLIN, a.s.
  • od 95 Kč / hod
Zveřejněno: 29. listopadu
  • Německo
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
  • 60 000 – 69 999 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Most
  • INELSEV s.r.o.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Litvínov
  • Ost-West Anlagenmontage s.r.o.
  • 200 – 350 Kč / hod
  • Šenov u Nového Jičína
  • FIRE GROUP s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. února
  • Harrachov
  • SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN…
  • 18 000 Kč
Zveřejněno: 16. prosince
  • Krupka
  • Tivall CZ, s.r.o.
  • 23 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 1. srpna
  • Olomouc
  • Roman Procházka
Zveřejněno: 27. prosince
  • Paskov
  • Elektroservis Paskov s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Jablonec nad Nisou
  • EDYMAX Personal Management SE
  • 20 800 – 26 800 Kč
Zveřejněno: 9. září
  • Brno
  • Bulls s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Klecany
  • Základní škola a Mateřská škola Klecany…
  • od 18 460 Kč
  • Hustopeče
  • H a S t, spol. s r.o.
  • Dobříš
  • Krmelec Vlaška s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Letohrad
  • Dietfurt, s.r.o.
  • 16 300 – 17 000 Kč
  • Hlinsko, Chrudim
  • KARPATIA SERVICE s.r.o.
  • od 13 350 Kč
  • Liberec
  • SYNER, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. září
  • Liberec
  • M E T A P , s.r.o.
  • od 98 Kč / hod
  • Protivín
  • GASTRO & SERVICES s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Mariánské Lázně
  • GALA HOTELS, s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

AJ bonus bonusy Bor elektrikář hledám hodnocení IT kandidát kraj kvalifikace Lom mzda nábor náplň práce odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění plat podpora pojištění pozice práce praxe přesčas připojištění příspěvek rekvalifikace směny SOU společnost stres dovolené finanční list motivační náborový náplň obor opravy penzijní platové ohodnocení PR problém profi řešení řešení problémů stroj světlo systém výběr výroby zkušenost