Hledáme lidem práci Manpower

Jedno volné místo pro nového kolegu! Kolín. NÁSTUP LEDEN 2019.

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracovní pozice Operátor výroby (2 směnný provoz)

• jediný dodavatel hotových kol pro TPCA
• součást mezinárodní organizace Eurofit
• společnost s dlouholetou historií v automotive

menší přátelský kolektiv mladých lidí
rodinné prostředí – vaše názory a nápady jsou pro nás cenné
• stabilita a zázemí mezinárodní organizace

Popis pozice:

Obsluha strojů a montážní linky za účelem výroby hotových kol.

Svým charakterem práce vhodnější spíše pro muže.

Profil kandidáta:

Není důležité, co umíte a jaká je vaše praxe, vše vás naučíme a
podpoříme v profesním růstu.

Nabízíme:

• nástupní mzda 23 800,- Kč/měsíc
• široký program benefitů (masáž, příspěvek na penzijní připojištění, flexi pass)

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat pro více informací na tel.: zobrazit tel. číslo

Adresa kanceláře: Manpower, Karlovo náměstí 75, Kolín.

Těšíme se na Vás.

  • Kyjov, Hodonín
  • Bang-On Calova
  • od 16 280 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
  • Moravský Písek
  • PhDr. Alexandra Bahulová
  • 12 200 – 14 000 Kč
  • Fulnek
  • Jaroslav ŘEHOUNEK - KOVOOBRÁBĚNÍ s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • BRM AERO, s.r.o.
  • 19 000 – 35 000 Kč
  • Ženklava
  • CREATIVE FINANCE s.r.o.
  • 19 000 – 25 000 Kč
  • Budišov nad Budišovkou
  • Dětský domov a Školní jídelna, Budišov…
  • od 22 000 Kč
  • Příbram
  • INVESSALES, spol. s r. o.
  • od 13 350 Kč
  • Odry
  • AHA Plus s.r.o.
  • od 85 Kč / hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

auto benefit den důležité EU IT kancelář kandidát Kolín měsíc mezinárodní místo mzda náplň práce nové operátor penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní pozice praxe prostředí připojištění příspěvek růst SOU společnost kolektiv kontakt linky masáž náplň národní obsluha operátor výroby organizace PC penzijní PR profesní profi program přátelský případ rok součást stroj volné místo výroby