Hledáme lidem práci Manpower

Zástupce Vedoucího strojní údržby

Lokalita Kladno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Zástupce:

Je pověřen správou a údržbou zdvihacích zařízení
Zodpovídá za sklad a skladování
Zodpovídá za dostatek vhodných náhradních dílů
Je pověřen správou a údržbou kompresorovny a tlakových nádob
Řeší reklamace náhradních dílů a provedených oprav externisty
Organizuje a kontroluje práci
Zajišťuje úklid kanalizace
Komunikuje se všemi mistry na všech výrobních pracovištích
Zastupuje vedoucího při vedení zaměstnanců:
plánuje směny, dovolené, zástupy
spolupodílí se na výběru zaměstnanců
zaškoluje a zaučuje nové zaměstnance
Koordinuje činnost externích firem při opravách
Spolupracuje s oddělením investic a externími firmami na přípravě a realizaci investičních akcí
Podílí se na tvorbě rozpočtu - náhradní díly, materiál a opravy
Kontroluje dodržování bezpečností práce a požární ochrany
Řeší poruchy výrobních zařízení a strojů vozového parku - řešení, evidence, statistika, prevence
Plánuje opravy a odstávky
Objednává náhradní díly a materiál

Profil kandidáta:

Znalost technologických postupů, výrobní technologie
Orientace v technické dokumentaci
Pracovní postupy a BOZP a PO
Logistika výroby a skladování
Znalost sortimentu
Svařování, pálení
Znalost-elektromotorů, dieslových motorů
Znalost hydrauliky
Znalost práce tlakových nádob a kompresorovny
Ekonomické minimum
Práce s PC
Manažerské dovednosti
Jeřábnický a vazačský průkaz

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti

Dobré platové ohodnocení

Příspěvek na dopravu

Příspěvek na stravování

25 dnů dovolené

  • Vrchlabí
  • Kablo Vrchlabí s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. dubna
  • Hradec nad Moravicí
  • BRANO a.s.
  • 28 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Hostivař, Praha
  • RUPA, spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Žacléř
  • KERAMTECH s. r. o.
  • 22 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Rudník
  • AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. února
  • Uherské Hradiště
  • curry 3 bistro, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 11. srpna
  • Kynšperk nad Ohří
  • Crea-Card s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Chodov, Sokolov
  • Balkony-systémy, s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Lenka Antošová
  • 25 000 – 33 000 Kč
  • Strančice
  • MILIMETRO s.r.o.
  • od 15 200 Kč
  • Strančice
  • Primagra, a.s.
  • Jindřichovice, Sokolov
  • STATEK ŠINDELOVÁ, s.r.o.
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Královské Poříčí
  • HART - PIPE s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Hostivice, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Klecany, Praha

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

AJ bezpečnost BOZP činnost den dodržování ekonom elektro evidence firma hodnocení HR kandidát manažer mistr náplň práce nové ohodnocení OZP plán plat postup pozice práce pracovní právo příspěvek reklama řízení sklad směny společnost společnosti stabilní stravování svařování technologie vedení vedoucí vhodný zaměstnanců zástupce znalost díl dokument dovednost dovolené externí investiční kov logistik logistika manažerské materiál náhradní díl náhradní díly náplň oddělení ochrany opravy PC platové ohodnocení PR profi řešení stroj technické technolog výběr výrobní výroby