Práce: TECHNOLOG VÝROBY DÍLŮ [Bohaté zam. benefity] (svkiq)

lokalita: Litoměřice zadavatel: Job Point spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • plánování jednotlivých kroků přípravy projektu (plán projektu) a jejich realizace
  • příprava specifikací nástrojů a přípravků (insert molding, injection molding, stamping)
  • designové revize návrhu forem
  • příprava výrobní / projektové dokumentace
  • testování procesů před uvedením do výroby (Ppk, GR&R studie)
  • normování výrobních časů

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ s praxí v oboru – strojní
  • komunikativní angličtina
  • znalost designu forem (injection, insert molding, stamping)
  • znalost vstřikovacích procesů a strojů (Engel, Sumitomo výhodou)
  • znalost 2D/3D software (Solidworks, AutoCad, apod.)
  • MS Office
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
  • odpovídající školení
  • příležitost profesního a karierního růstu
  • férová firemní kultura
  • zaměstnanecké benefity
  • platové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401. Přehled všech volných pracovních pozic naleznete také na www.jpoint.cz

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Litoměřice

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.