Hledáme lidem práci Manpower

Specialista klientské péče

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přidejte se ke společnosti, která je jedním ze tří největších poskytovatelů finančních služeb v České republice.

Staňte se i VY členem úspěšného týmu, který je velmi důležitou součástí naší společnosti.

Popis pozice:

Co Vás u nás čeká?

Péče o stávající klienty, příjem hovorů a řešení dotazů. Dále pak naslouchání a vytipování příležitosti na nový produk či službu.

Právě hledáme konzultanty do lokality: Hradec Králové a Náchod.

Profil kandidáta:

Co čekáme my od Vás?

Samozřejmostí je maturitní vysvědčení v kapse, čistý trestní rejstřík a nebýt v insolvenci. Dále očekáváme perfektní znalost českého či slovenského jazyka bez vad řeči.

Nabízíme:

Kromě nových zkušeností a super kolektivu u nás také získáte:

*smlouvu na HPP - plný úvazek

*jistotu fixní mzdy + bonusovou složku až dalších 5 000,- Kč

*díky střídání ranních/denních a odpoledních směn od pondělí do pátku (7:00 – 22:00) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

*odpočinek je pro nás důležitý, proto Vám dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

*navíc máte 5 dnů zdravotního volna

*stravenky v hodnotě 100,- Kč/den do nepřeberného množství obchodů a jídelen v okolí

*příspěvek do Cafeterie 8 100,- Kč/rok

*zcela bezbariérové pracoviště, 8 minut od hlavního vlakového nádraží

Zaujala Vás pozice? Teď už nám stačí zaslat aktuální životopis na: e-mail přes odpovědní formulář nebo kliknout na tlačítko níže a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

  • Praha
  • PRÁCE plus, s.r.o.
  • 40 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Benešov
  • Petr Kudrna
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. října
  • Řenče
  • COOP Plzeň, družstvo
  • od 25 000 Kč
  • Šumperk
  • NOVATRONIC, s.r.o.
  • 21 360 – 28 000 Kč
  • Loštice
  • Elbee Mobility s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

AJ aktuální bonus den hlavní hledám HR Hradec Hradec Králové IT kandidát koníčky konzultant králové Luže Most mzdy Náchod náplň práce pec péče pozice práce pracoviště příspěvek SOU specialist specialista společnost společnosti stravenky týden týden dovolené navíc úvazek zdravotní znalost životopis bar cafeterie české člen dovolené finanční jazyk kolektiv kontakt kov list lokality náplň navíc obchod placené PR profi příležitost příležitosti rok řešení součást tip tým volna zkušenost