Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme TĚ! Operátory/ky do výroby – jednosměnný provoz

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nebaví Tě stát u výrobního pásu a stále dokola dělat tu stejnou činnost? Chceš vyzkoušet něco nového, získat zkušenosti a časem se třeba posunout dál?

Neváhej se mi ozvat! Pojď pracovat k nám!

Popis pozice:

Co bude tvojí náplní práce:

  • Vizuální kontrola základních desek
  • Kompletace notebooků, tabletů a mobilů
  • Testování funkčnosti základních desek
  • Zadávání údajů o opravě do interního systému

Profil kandidáta:

Požadujeme:

  • Pečlivost a pozornost pro detail
  • Manuální zručnost
  • Ochota se učit novým věcem
  • Minimálně uživatelská znalost PC
  • Základy anglického jazyka výhodou
  • Zkušenosti s pájením vítány

Nabízíme:

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Práce v jednosměnném provozu (ranní směny)
  • Odborná zaškolení a průběžné tréninky
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní teambuildingy a Vánoční večírek
  • Zaměstnanecké benefity – nejen stravenky a sick day, ale také

– 20 dní dovolené a k tomu týden navíc

– sportovní benefity,

– firemní posilovna a jazykové kurzy na pracovišti,

– seniority bonus, náborový bonus, narozeninové poukazy

  • Hradec Králové
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

AJ benefit benefity bonus Bor činnost den hledám interní IT kandidát kurz kurzy mobil možnost nábor náplň práce nové operátor pečlivost pozice práce růst sick day směny sport stravenky školení teambuilding týden uživatelská znalost zaměstnanec zkušenosti znalost Zruč anglické dovolené firemní jazyk kontrola kov na pracovišti náborový náplň navíc odbor odborná PC PR profesní profi systém test údaj uživatel večírek vizuál vizuální výrobní výroby zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost