Hledáme lidem práci Manpower

Technical Support with Swedish in Brno!!!

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

  • Do you speak proficient Swedish and English?!
  • Do you want to use and develop your communication skills?
  • Would you like to start your career in the IT field?

Make the first step to start your career within a multicultural company! Click ‘’apply now’’ and I will provide you more information about the position.

Popis pozice:

What is the job about?

At this position, you will be providing technical support, guidance, troubleshooting over the phone, emails to customers!

Profil kandidáta:

You should:

  • Speak fluently Swedish and English (at least B2)
  • Willing to help customers with a positive attitude
  • Have experience in the customer support field as an advantage

Nabízíme:

You can look forward to:

  • A contract for an unlimited period
  • Salary and bonuses above market with additional performance bonus
  • 22 days of vacation per year (25 after 3 years)
  • Meal vouchers
  • Multisport card
  • Opportunity to join a successful international company
  • Regular training and development
  • Czech language courses

If you are interested in this role and you want to be a part of a multicultural environment, then feel free to send me your CV in English at e-mail přes odpovědní formulář

  • České Budějovice
  • Autoservis Petr Rada s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. prosince
  • Pizza Originala CB s.r.o.
  • od 16 800 Kč
  • Jablonec nad Nisou
  • Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
  • 25 000 Kč
  • Pardubice
  • PBF corp. s.r.o. v likvidaci
  • Plzeň
  • BERGER BOHEMIA a. s.
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • Plzeň
  • Velký Osek
  • Melatar s.r.o.
  • 28 000 – 33 000 Kč
  • Ostrava
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava…
  • od 18 500 Kč
  • Ostrava
  • Simply Beauty s.r.o.
  • 24 500 – 26 000 Kč
  • Havířov
  • IMPOL TRADE s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Třinec
  • MEPAC CZ, s.r.o.
  • od 15 200 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

bonus Brno CV email HR IT job kandidát náplň práce pozice práce role sport limit náplň PR profi