Hledáme lidem práci Manpower

Vydělej si jako seřizovač vstřikolisů až 36.000,- plus získej náborový příspěvek 10.000,-!!

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rozjeď svou kariéru seřizovače v nadnárodní firmě na výrobu světlometů do automobilů různých značek. Za tvou suprovou práci tě náležitě odměníme a tvá mzda může stále růst a růst v závisloti na dobře odvedené práci a zkušenostech!

Popis pozice:

Co práce seřizovače v takové firmě obnáší? Budeš spolupracovat s různými odděleními při řešení technických nebo kvalitativních problémů, zodpovědnost a kontroly technického stavu strojů, přehazování forem a následné seřízení vstřikolisů a lakovacích zařízení. Pracovat můžeš buď na 8hodinové směny (ranní, odpolední, noční) nebo na 12hodinové směn (krátky/dlouhý týden). Zaučení je samozřejmostí a kolegové ti vždy rádi poradí, pokud se setkáš s něčím složitějším.

Profil kandidáta:

Vlastnosti, které by náš ideální seřizovač, měl mít:

  • SOŠ technického zaměření ukončené výučním listem
  • Praxi s technologií vstřikolisů nebo lakování
  • Pracovitost
  • Odolnost vůči stresu
  • Dovednost řešit problémy rychle, efektivně a s chladnou hlavou
  • Samostatnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Loajalitu

Nabízíme:

Dobře odvedenou práci umíme ohodnotit. Mzda se pohybuje 26.000 - 35.000,- Kč dle dovedností a zkušeností. Tohle ale není konečná mzda. Pokud se ve své práci budeš zdokonalovat, tvá mzda může růst, stejně jako ty můžeš růst na jiných pozicích. A co k tomu? Náborový příspěvek v hodnotě 10.000,- vyplacený formou Cafeterie, pokud bydlíš dál než 25 km od Jihlavy, poskytneme ti příspěvek 1000,- - 1500,- Kč na dopravné, v neposlední řadě také 13. mzda. Dále je určitě zajímavé, že myslím ei na tvůj odpočinek a pohodlí a nabízíme ti 25 dnů dovolené, dotované závodní stravování, penzijní připojištění po 1 odpracovaném roce u nás, bonus na zdraví v hodnotě 1500,- Kč a další zajímavé benefity.

  • Klenčí pod Čerchovem
  • Rosenberg s. r. o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. září
  • Plzeň
  • STREICHER, spol. s r.o. Plzeň
Zveřejněno: 30. září
  • Karlovy Vary
  • FADN, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Poděbrady
  • PAMA Poděbrady s.r.o.
  • 19 700 – 23 000 Kč
  • Jablonec nad Nisou
  • Žluťáci s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Karviná
  • LAMA Plus s.r.o.
  • 8 500 – 10 000 Kč
  • Zkrácený úvazek

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

AJ auto automobil benefit benefity bonus Bor den IT kandidát kolegové kvalita Lom měření mobil Most mzda nábor náplň práce nové odpovědnost penzijní připojištění pojištění pozice práce připojištění příspěvek růst řízení samostatnost směny stravování stres týden zdraví cafeterie dovednost dovolené kontroly kov Lakování list náborový náplň národní oddělení penzijní placený PR problém profi řešení stav stroj světlo technické technický technolog závod zkušenost