Vedoucí technolog

Lokalita Nymburk
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Šárka Hajšmanová, zobrazit tel. číslo

Pro mezinárodní společnost vyrábějící plastové díly do automotive hledáme nového člena do týmu technologů, který by se rád stal jejich vedoucím.

Popis pozice:

  • vedení týmu technologů a koordinace jejich práce
  • zodpovědnost za zajištění a dodržování technologických postupů
  • tvorba projektové dokumentace
  • optimalizace výrobních parametrů a procesů a jejich analýza
  • specifikace požadavků na stroje a zařízení a projednávání je v rámci výběrových řízení
  • spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou

Profil kandidáta:

  • min. SOU vzdělání technického směru
  • praxi srůznými technologiemi z výrobní společnosti
  • zkušenost svedením lidí
  • proaktivní přístup
  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka - výhodou

Nabízíme:

  • práci v novém a moderním pracovním prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • další zaměstnanecké benefity (letní tábor pro děti, příspěvek na masáže, odměny za darování krve nebo kostní dřeně až 5000 Kč...)
  • nástup možný ihned

Místo pracoviště: Nymburk

Máte zájem o tuto nabídku?