PROJECT MANAGER - CAPEX projekty| OSVČ

Lokalita Bohumín
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pracujete na volné noze jako OSVČ? Máte zkušenosti s projekty stavebního charakteru (rekonstrukce, menší stavby) a implementace nových zařízení do výroby či celých linek apod.? Hledáme projektového manažera s AJ, který se rád externě zapojí do týmu bohumínské výrobní společnosti. Posílejte své CV na e-mail přes odpovědní formulář.

Popis pozice:

  • Řízení, koordinace a vedení investičních projektů
  • Zodpovědnost za celkový rozpočet na daný projekt a dodržení časového harmonogramu
  • Zodpovědnost za úspěšnou implementaci projektu, včetně provedení školících aktivit pro výrobu a údržbu
  • Provádění pravidelných kontrol
  • Spolupráce v týmu s internisty
  • Komunikace s vedením společnosti
  • Reporting o stavu a odchylek od plánu projektu, časové osy nebo rozpočtu

Profil kandidáta:

  • Min. 3 roky zkušeností v řízení projektů
  • Komunikativní znalost AJ - min- B2
  • Znalosti týkající se legislativních požadavků, zkušenosti v komunikaci s úřady a státními institucemi.
  • Schopnost psát technické zprávy, prezentace.
  • Ochota pracovat jako OSVČ

Nabízíme:

  • Atraktivní odměna
  • Zajímavé projekty
  • Poskytnutí prostor kanceláře