Hledáme lidem práci Manpower

Support Center Specialist with Danish in Prague!

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

We are seeking candidates who have an interest in the IT field.

Would you like to be a part of the leading IT-outsourcing companies and start your career in the IT field? Do you speak native Danish and advanced English and you have experienced at supporting clients, then do not hesitate to join our team in heart of Europe – Prague, where we desire to make life easier for our customers and provide them the freedom to focus on their core businesses.

Popis pozice:

What is the job about?

You will be a part of our Global Support Center team in Prague, where you can make an impact on our and your growth. We concern about your development seriously and absorbed on your career plan according to your preferences, skills, and motivation.

As a Support Center Specialist, you will be providing technical support to international customers with their issues ranging from Windows issues and network printers to application support and user administration. You will work in the modern IT environment and acting as a single point of contact for incoming incidents.

Profil kandidáta:

What do you need?

  • Excellent written and verbal communication skills in English and Danish (at least B2 level)
  • Experience in a similar position (Customer Support, Help Desk, Service Desk)
  • Willing to help customers with a positive attitude.
  • Knowledge of Office 365 (Outlook, Excel, Word)
  • Knowledge and general interest in Windows 7, 10
  • Readiness to continuously learn about IT technologies
  • Ready to take responsibility for critical tasks
  • Strong problem solving and troubleshooting skills
  • Strong analytical skills to identify the root cause of the issue
  • Ability to collaborate in virtual teams

Would be great if you had:

  • Experience and general knowledge of Active Directory (User Administration)
  • Previous experience with Network
  • Previous experience with Application Support
  • Previous experience working with ITSM/CRM tool

Nabízíme:

You can look forward to:

  • Above-average salary
  • Relocation package if you are located outside of the Czech Republic
  • 5 weeks of annual leave
  • Sick days – 5 days per year
  • Meal vouchers (100 CZK/voucher)
  • Cafeteria system (6000 CZK/year)
  • Multisport card
  • Company laptop
  • Company mobile phone
  • Monthly pension insurance of 3%
  • Company assistance towards TAX authorities
  • Modern offices 2 minutes from the metro station
  • And there are no night shifts

Do not miss this chance if you are interested to become part of a multicultural environment. If you would like to know more about the position please feel free to send me your CV in English.

  • Jesenice, Praha-západ
  • Sunny Canadian International School -…
  • 18 000 – 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. října
  • Ostrava
  • SALEX-STAV s.r.o.
  • od 20 000 Kč

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Bor business CRM CV CZK den EU IT job kandidát mobil náplň práce Office outsourcing pec pozice práce Prague reference sick day SOU specialist sport system technologie list náplň PR profi technolog