Plánovač výroby

Lokalita Boskovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Sára Nechutová, zobrazit tel. číslo

Do mezinárodní společnosti, která je celosvětovým lídrem ve výrobě vřeten pro textilní dopřádací stroje, a která spadá pod švýcarský koncern, hledáme na doplnění stabilního týmu Plánovače výroby, který má nejen zkušenosti v tomto oboru, ale má také inovativní nápady a je pro něj důležité férové jednání.

Popis pozice:

Co bude náplní Vaší práce?

  • Příprava a sestavování plánů výroby
  • Každodenní spolupráce s kolegy z výroby
  • Zakládání výrobních zakázek
  • Optimalizace skladových zásob
  • Zpětná kontrola realizace plánovaných položek v termínu
  • Týdenní reporting

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

  • Máte ideálně technické vzdělání
  • Máte praxi s plánováním ve výrobě
  • Umíte pracovat v Excelu, SAP je výhodou
  • Máte logické myšlení a umíte se rozhodovat
  • Výhodou je také znalost angličtiny

Nabízíme:

Co můžeme nabídnout Vám?

  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi
  • Roční odměny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost využívání home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Věrnostní odměny
  • Závodní stravování

Oslovila Vás tato nabídka? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář. Budu se na Vás těšit!

Máte zájem o tuto nabídku?