Hledáme lidem práci Manpower

Tech Support - Helpdesk

Lokalita Kladno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, českou společnost působící na trhu bezpečnostních systémů již 30. rokem, hledáme nového kolegu na pozici Tech Support - Helpdesk do týmu divize vývoje SW.

Popis pozice:

Jako zkušený, komunikativní technický specialista a člen týmu divize vývoje SW, který je dobře obeznámený s firemními SW produkty a řešeními, zajišťuje:

▪ technickou podporu a konzultace,

▪ analýzu a řešení reportovaných problémů,

▪ implementaci, provoz a servis.

Dobře se odborně orientuje ve vymezených oblastech a technologiích. Je zodpovědný za zajištění činností v oblastech své zodpovědnosti. V oblasti své zodpovědnosti pracuje proaktivně, samostatně a zodpovědně.

Profil kandidáta:

▪ min. 2 roky prokazatelné praxe na srovnatelné pozici specialisty technické podpory nebo servisního technika

▪ pokročilá úroveň:

- CentOS administrace včetně bash skriptování

- PostgreSQL

▪ komunikační dovednosti a dobré vystupování

▪ chuť i schopnost učit se a zdokonalovat se

▪ rozhled v IT technologiích

▪ řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Služební Notebook, telefon
  • Motivační systém osobního a profesní rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Nápoje na pracovišti
  • Stravenky, cafeterie, multisportka
  • Penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti zaměstnance
  • Výuka AJ, profesní školení
  • Firemní akce a večírky
  • Výhodné předschválené úvěry, výhodné tarify našeho operátora, sleva na nákup nového vozu Škoda

V případě zájmu o pozici či jakýchkoliv dotazů mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Těším se na naši spolupráci!

  • Pardubice
  • Teleperformance CZ, a.s.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. ledna
  • Žatec, Louny
  • Sittardia s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 28. července
  • Olomouc
  • BZ Company Internacional s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 31. října
  • Olešnice, Blansko
  • K-net Technical International Group, s…
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • Dolní Břežany
  • PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 14. června
  • Nýřany
  • DIOSS NÝŘANY a.s.
  • od 15 500 Kč
Zveřejněno: 26. srpna
  • Třemošná
  • Integrated Micro-Electronics Czech…
  • 14 600 – 16 000 Kč
  • Třemošná
  • Kovovýroba Krupa s.r.o.
  • Líně
  • APEKO GROUP s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Kožlany, Plzeň-sever
  • Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
  • od 40 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Hostivice, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Klecany, Praha

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

AJ akce bezpečnost Bor činnost hledám IT kandidát listy Luže Most náplň práce nové odpovědnost operátor pec penzijní připojištění pojištění pojištění odpovědnosti pojištění odpovědnosti zaměstnance pozice práce praxe připojištění rozvoj sick day služební specialist specialista společnost sport stravenky školení tarif tarify technik telefon cafeterie člen dovednost dovolené firemní komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt list motivační na pracovišti náplň oblast oblasti odbor odpovědný oprávnění osobní penzijní podpory PR problém profesní profi případ report rok řešení řidič řidičské oprávnění servis schopnost systém technické technický technika technolog trh tým úvěry večírky