Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní poradce - organická hnojiva

Lokalita Jindřichův Hradec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste nadšený zemědělec / agronom, který by rád pomohl ostatním v oboru maximalizovat zisk díky využívání produktů prvotřídní kvality organického rázu s prokazatelnou účinností, a které zároveň nezatěžují životní prostředí? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět!

Popis pozice:

Budete se zemědělci rozebírat jejich podmínky pro pěstování a doporučovat produkty, které budou odpovídat daným plodinám v konkrétní sezóně. Prodávat kvalitní produkty s patentovanými technologiemi, přímo vyvíjené ve společnosti s globálním zastoupením. Samozřejmostí je kvalitní péče o zákazníky, která je pro společnost na prvním místě.

  • Každodenní práce v terénu, komunikace se zemědělci od jednotlivých farmářů po velká družstva
  • Rozšiřování portfolia zákazníků – vyhledávání, kontaktování a navštěvování nových
  • Analýza potřeb zákazníka, hledání a návrhy optimálních řešení pro maximální výkonnost a profitabilitu farmářů
  • Realizace objednávek produktů
  • Zaznamenávat informace ohledně schůzek a dalších kroků do interního systému
  • Poprodejní péče o zákazníka (monitoring pole, zpětná vazba, případně rozbor půdy)

Profil kandidáta:

  • Zkušenost v oblasti zemědělství (předešlé pracovní nebo studijní znalosti)
  • Prokazatelný zájem o zemědělskou oblast
  • Relevantní obchodní zkušenosti nebo potenciál stát se dobrým obchodníkem
  • Předešlá zkušenost v prodeji prémiových produktů je výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat na pravidelné bázi v dané lokalitě
  • Selský rozum, zodpovědnost, nadšení pro věc

Nabízíme:

  • Práci s prémiovými produkty na výživu rostlin i zvířat
  • Fixní plat + bonusy (průměrný výdělek ca 45 000 Kč), ale bonusy jsou neomezené
  • Služební automobil i k soukromému užití
  • Odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sick day
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Příspěvek do cafeterie
  • Pojištění odpovědnosti za škody
  • Využití mobilního telefonu i pro soukromé účely

  • Jilemnice
  • Generali Česká Distribuce a.s.
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. ledna
  • Třebíč
  • 18 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 13. dubna
  • České Budějovice
  • Český Těšín
  • Petr Hájek
  • 15 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 30. května
  • Blansko
  • METALKOVO a.s.
  • 22 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Blansko
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Blansko
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Klatovy
  • Lorenc Logistic, s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Odbory - proč a jak je založit

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

agro agronom analýza auto automobil bonus bonusy Bor činnost den interní IT kandidát komunikace kvality Luže mobil Most náplň práce obchodní odpovědnost ohledně péče plat podmínky pojištění pojištění odpovědnosti poradce pozice práce pracovní prostředí průměrný příspěvek sick day služební služební auto SOU společnost společnosti sport stravenky škody technologie telefon výdělek výkon vzdělávání zemědělství zkušenosti znalost znalosti životní pojištění cafeterie dané daný dny dovolené informace kontakt kvalitní mobilní náplň obchod obchodník oblast oblasti obor odbor odborné Ostatní penzijní PR prodej prodejní profi případ rok řešení systém technolog výkonnost zájem zákazník země zkušenost životní životní prostředí