Hledáme lidem práci Manpower

Mistr Obrobny 1 směna

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro středně velkou výrobní společnost hledáme nového kolegu na pozici Mistra obrobny.

Jedná se o pohodovou práci v Pardubicích mimo oblast automotive.

Popis pozice:

vedení operátorů výroby v 1 směnném provozu

dohled nad hladkým průběhem plánu výroby

denní porady s managerem výroby

práce na neustálém zlepšování produktivity a zefektivňování výroby

řízení plánování práce pro obrobnu v návaznosti na požadavky ERP systému

motivace a odměňování pracovníků

Profil kandidáta:

zkušenosti s vedením týmu pracovníků

znalost obrábění výhodou

Nabízíme:

5 týdnů dovolené

Stravenky

Multisport kartu

MOL palivovou kartu

zkrácený pracovní týden (37,5 hod. )

moderní pracoviště

  • Krnov
  • ELFE, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Dvůr Králové nad Labem
  • STROJTEX, strojírenská s.r.o.
  • 29 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Chrudim
  • Kovoobráběcí a zámečnická dílna Chrudim…
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Nekoř
  • MECAWEL spol. s r.o.
Zveřejněno: 4. října
  • Litvínov
  • BIS Euromont a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. února
  • Blansko
  • ČKD Blansko Holding, a.s.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 11. září
  • Uničov
  • Industrial Machine Service s.r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Brno
  • EXMONT-Energo a.s.
Zveřejněno: 15. května
  • Olomouc
  • Moravské potravinářské strojírny, a.s.
  • od 34 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Nekoř
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Česká Třebová
  • CZ LOKO, a.s.
Zveřejněno: 26. prosince
  • Sázava, Benešov
  • EMPEKO, spol. s r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 8. října
  • Veselí nad Moravou
  • AROJA XORFEX, s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Kyjov, Hodonín
  • Roman Konečný
  • 23 000 – 50 000 Kč
  • Dubňany
  • Vinařský dům Kopeček s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

auto den EU hledám IT kandidát manager mistr motivace náplň práce nová nové odměňování operátor plán plánování pozice požadavky práce pracoviště pracovní pracovní týden pracovník řízení společnost sport stravenky týden vedení zkušenosti znalost dovolené náplň oblast PR profi směna systém tým výrobní výroby zkušenost