Hledáme lidem práci Manpower

Manager strojní údržby

Lokalita Smiřice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste strojař a domluvíte se anglicky? Do společnosti, která se zabývá potravinářskou výrobou hledáme nového parťáka, který bude mít na starosti plánování údržby, implementaci SAP – modul údržby, a mnoho dalšího.

Místo výkonu práce: Smiřice

Popis pozice:

strojně technická podpora oddělení údržby a investic

implementace SAP – modul údržby

komunikace v AJ – na denní bázi, písemná i telefonická

práce s plánovacím SW údržby (SAP Plant Maintenance)

příprava detailních plánů údržby pro schválení vedoucími

práce na investičních projektech, čtení technických výkresů

komunikace s dodavateli, technická podpora nákupu dílů

tvorba a udržování dokumentů v souladu s interními a ISO standardy

dokumentační a kontrolní činnost

Profil kandidáta:

strojírenské vzdělání, komunikativní anglický jazyk

znalost práce na počítači (MS Excel, MS Word, AutoCAD)

znalost programu SAP výhodou (SAP PM)

znalost strojně technologické dokumentace – PID, strojní výkresy

Nabízíme:

platové ohodnocení dle vašich zkušeností

pracovní doba: 7,5 hod. denně, mezi 7:00 a 16:00

25 dní dovolené

nadstandardní prémie a příplatky – např. odměny za vyčerpanou dovolenou, odměny před dovolenou a před Vánocemi, apod

dotované obědy na pracovišti, stravenky,

příspěvek na životní a penzijní pojištění

  • Vrchlabí
  • Kablo Vrchlabí s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. dubna
  • Hradec nad Moravicí
  • BRANO a.s.
  • 28 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Hostivař, Praha
  • RUPA, spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Žacléř
  • KERAMTECH s. r. o.
  • 22 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Rudník
  • AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. února
  • Plzeň
  • Rina Europe s.r.o.
  • 50 000 – 59 999 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Kostěnice
  • WOLTERS PACKAGING CZECH s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 19. září
  • Zlín
  • KVE-mont s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Radošovice, Strakonice
  • Družstvo HROZA CZ
  • od 23 640 Kč
  • Nučice, Praha-západ
  • Pánek DOSP s.r.o.
  • 38 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 13. ledna
  • Žižkov, Praha
  • Suppmed s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hradec Králové, Nový Bydžov, Jičín

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

AJ anglicky auto činnost den doba dokumentace hledám hodnocení interní ISO kandidát komunikace manager místo náplň práce NDA nová nové odměny ohodnocení plán plánování plat podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní doba příplatky příspěvek Smiřice SOU společnost společnosti stravenky telefon Vánoce vedoucí výkon vzdělání znalost anglický anglický jazyk CAD dar díl dokument dovolené investiční jazyk místo výkonu práce na pracovišti náplň oddělení penzijní penzijní pojištění platové ohodnocení počítač potravinář PR prémie profi program projekt příprava standard stroj technická technický technolog tvorba zkušenost životní