Hledáme lidem práci Manpower

IT business analytik / Projektový manažer pro projekt inteligentních vozidel

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro projekt vývoje inteligentních aplikací koncernových vozidel hledáme kolegu, který má inovativní myšlení a je rozumí moderní technologii IoT.

Popis pozice:

- IT a Business analýza projektů IoT týkajících se vozidel

- Shromažďování a vyhodnocování technických informací v rámci celého koncernu

- Komunikace s projektovým týmem a kontrola dodržování termínů

- Plánování strategie a zodpovědnost za rozvoj projektu

- Spolupráce a jednání s německými kolegy

- Vyhledávání chyb v projektu s návazností na přímé dopady společnosti

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ technického směru (ideálně IT)

- 5 let zkušeností s analýzou IT prostředí

- Analytické myšlení a schopnost řešit problémy

- Aktivní komunikace v angličtině úroveň mezi B2-C1

- Znalost metodik řízení projektu (JIRA, PRINCE2,...)

- Zájem o automotive průmysl

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvek na stravu

- Příspěvek na životní, penzijní a úrazové pojištění

- K dipozici mobilní telefon a notebook

- Služební vozidlo i k soukromým účelům

- Cafeterie systém

- Multisport karta

- Teambuldingové akce s rodinou i bez

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mladá Boleslav, Nymburk

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

AJ akce analytik analýza auto business dodržování dodržování termínů dopady hledám HR IT kandidát komunikace Luže manažer mobil náplň práce nová odpovědnost plán plánování pojištění pozice práce projektový manažer prostředí příspěvek rozvoj řízení služební SOU společnost společnosti spolupráce sport strategie telefon úraz znalost cafeterie dovolené inovativní jednání karta kontrola mobilní myšlení náplň německý penzijní PR problém profi projekt projektový průmysl schopnost systém technické technický technolog termín tým zájem zkušenost životní