Hledáme lidem práci Manpower

Prodejce ovoce a zeleniny – využijte svých zkušeností v oboru

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Umíte prodávat a spokojený zákazník je pro Vás na prvním místě? Znáte segment ovoce a zeleniny, a tak dokážete dobře pochopit, co po Vás zákazníci chtějí? Jste komunikativní člověk, na kterého se dá spolehnout, a domluvíte se anglicky? Tak mi o sobě dejte vědět a získejte dobrou práci.

Popis pozice:

V práci budete:

-Komunikovat se stávajícími zákazníky (obchodní řetězce, maloobchody).

-Prodávat ovoce a zeleninu na dálku (přes email nebo telefon), ale i osobně u zákazníka.

-Vést obchodní jednání.

-Spolupracovat s kolegy z různých oddělení ve firmě.

Profil kandidáta:

Hledáme někoho, kdo má:

-Praxi jako prodejce ovoce nebo zeleniny.

-Prozákaznický přístup a dokáže flexibilně reagovat na požadavky.

-Komunikativní úroveň angličtiny.

-Dobré organizační schopnosti a kope za tým.

Nabízíme:

Za práci dostanete:

-Stabilní práci a smlouvu na dobu neurčitou.

-Pěknou mzdu dle zkušeností a bonusy k tomu.

-Kariérní růst a vzdělávání.

-Dotované jídlo a občerstvení.

-Navyšující se dovolenou podle doby strávené ve firmě.

-Kafeteria systém.

-Týmové a firemní aktivity.

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte a využijte příležitost změny k lepšímu. Klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT nebo volejte na zobrazit tel. číslo . Těším se na Vás!

  • Čestlice
  • Anatoliy s.r.o.
  • od 20 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
  • Karlovy Vary
  • Central Management Restaurants s.r.o.
  • od 16 100 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

AJ anglicky bonus bonusy Bor email EU hledám IT jídlo kandidát kariérní růst na dobu neurčitou nabídka náplň práce občerstvení obchodní pozice požadavky práce růst stabilní telefon vzdělávání změny dobro doby firemní jednání kariérní kov na dobu náplň obchod obchodní jednání obchody obor oddělení organizační schopnost organizační schopnosti PR prodej profi příležitost přístup schopnost schopnosti spokojen systém tým v práci zákazníci zákazník zkušenost