Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí výroby v automotive

Lokalita Třebíč
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro strojírenskou mezinárodní společnost s hlavními klienty Porsche, Audi a BMW hledám zkušeného manažera výrobního oddělení, který bude dohlížet na jeho celkový chod a výsledek.

Popis pozice:

  • Zajištění chodu výroby na oddělení třískového obrábění,
  • Zodpovědnost za řešení technických problémů spojených s výrobním procesem,
  • Plánování výroby a zajištění jejího chodu,
  • Vedení týmu 30 spolupracovníků,
  • Optimalizaci výrobních procesů a návrhů na jejich zlepšení.

Profil kandidáta:

  • Praxe na vedoucí pozici alespoň 2 roky,
  • Vzdělání technického zaměření,
  • Zkušenosti s procesem obrábění,
  • Angličtina výhodou.

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Zaškolení v podobě kurzů a potřebných certifikátů
  • 25 dní volna
  • Příspěvek na dopravu
  • Benefitní peněženka
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny při pracovních a životních výročích
  • Firemní akce pro zaměstnance

Líbí se Vám tato pozice? Zašlete mi svůj životopis na adresu e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte zobrazit tel. číslo .

  • Líbeznice
  • Avardy s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Červený Kostelec
  • BATIST Medical a.s.
  • 18 000 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

AJ akce angličtina auto benefit den hlavní hledám HR IT kandidát kurz manažer měření mezinárodní náplň práce nová odměny odpovědnost plán plánování pojištění pozice práce pracovní pracovník praxe pro zaměstnance připojištění příspěvek společnost společnosti stabilní stravování školení vedení vedoucí volno vzdělání zaměstnání zkušenosti životopis certifikát firemní kov náplň národní oddělení penzijní PR problém proces procesů profi rok řešení stroj technické technický tým vedení týmu volna výrobní výroby výsledek zkušenost životní