Hledáme lidem práci Manpower

Soustružník na klasických strojích

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do našeho skvělého týmu sháníme nové kolegy na pozice SOUSTRUŽNÍKA NA KLASICKÝCH STROJÍCH.

Odvětví turbovrtulových motorů je velmi specializovaným oborem, takže můžeme jen těžko očekávat, že byste předem vše znali a uměli. Rádi vás vše potřebné dovednosti naučíme!

Popis pozice:

Vaší náplní práce bude obsluha konvenčních soustruhů, soustružení dle postupů a výkresové dokumentace, kontrola provedené práce a obsluha zdvihacího zařízení.

Profil kandidáta:

Pokud Vám nedělá problém orientace ve výkresové dokumentaci a technologických postupů, máte praxi v oboru a znalost přesného měření na 0,01 mm, tak čtěte dál!

Nabízíme:

Měsíční prémie až 15%, nadprůměrnou mzdu plně hrazené stravenky 100 Kč, příspěvek na penzijní, či životní pojištění a to zdaleka není vše! U nás dostanete 5 týdnů dovolené, sick day (dny zdravotního volna), multisport kartu, firemní posilovnu, masáže a další aktivity podporující zdravý životní styl.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zasílejte své životopisy, nebo volejte na číslo zobrazit tel. číslo

Budeme se těšit na spolupráci! :)

  • Pacov
  • J. Hradecký, spol. s r.o.
  • 24 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. února
  • Studénka
  • FRESO comp., s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Ledvice
  • Jaroslav Štádlík
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Mariánské Lázně
  • OLYMPIA Hotel, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Pohořelice, Brno-venkov
  • s. n. o. p. cz a.s.
  • 14 200 – 18 500 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Opava
  • Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková…
  • 21 300 – 32 170 Kč
  • Kojetín, Přerov
  • RenoSteel s.r.o. v likvidaci
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Uničov
  • VOJMAR s.r.o.
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • RG Kámen s.r.o.
  • 115 – 130 Kč / hod
  • Přerov
  • BonChat servis s.r.o.
  • 16 000 – 18 000 Kč
  • Liberec
  • Pavel Nácovský
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Louny
  • Takada Industries Czech Republic s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Suchdol nad Odrou
  • NC Line a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Velemyšleves
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Trainee program – první práce pro absolventy

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Bor den dokumentace HR IT kandidát masáže měření nabídka náplň práce nové pec pojištění postup pozice práce příspěvek řízení sick day SOU sport stravenky zdravotní znalost životní pojištění životopis dny dokument dovednost dovolené firemní kontrola masáž měsíční náplň obor obsluha penzijní PR prémie problém profi stroj technolog tým volna zdravý životní