Hledáme lidem práci Manpower

KARIÉRNÍ PŘÍLEŽITOST V HRANICÍCH - Údržbář /Elektrikář - silnoproud

Lokalita Hranice, okres Přerov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Klíčové pro našeho klienta je především:

  • elektro vzdělání
  • vyhláška 50 §6 či vyšší
  • předchozí praxi na pozici alespoň 2 roky - pozice elektro údržbář

Popis pozice:

Na své nové pozici budete zodpovídat primárně za provádění preventivní a plánované údržby strojů a zařízení ve výrobě. Bude potřeba zajistit i opravy strojů a zařízení, případně zajistit údržbu budovy a areálu. Na této pozici bude pracovat samostatně, ale je důležité umět pracovat i v týmu s dalšími kolegy - mechaniky a elektrikáři.

Profil kandidáta:

  • elektro vzdělání (alespoň SŠ; silnoproud)
  • vyhlášku 50 §6 či vyšší
  • důležitá je i předchozí praxe na podobné pozici v délce alespoň 2 roky
  • proaktivita a zodpovědnost
  • ochota pacovat ve 2 směnném provozu

Těším se na životopis!:-)

Nabízíme:

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno a těšit se můžete i na týden dovolené navíc, stravenky, příplatky a také na pololetní a roční bonusy. Do práce je možné nastoupit IHNED!

Renata Kolárová

e-mail přes odpovědní formulář

mob: zobrazit tel. číslo

  • Soběslav
  • Valenzová Jana
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Ústí nad Labem
  • AC Jobs / Advantage Consulting
Zveřejněno: 2. prosince
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • 30 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Přerov, Olomouc, Zlín, Kroměříž, Prostějov

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

AJ bonus bonusy den dění důležité elektrikář elektro event HR IT kandidát Most náplň práce nové odpovědnost Pacov plán plat pozice práce praxe příplatky řízení stravenky týden týden dovolené navíc vyšší vzdělání životopis areál dovolené elektrikáři náplň navíc opravy PR profi případ roční rok stroj tým