Hledáme lidem práci Manpower

Specialista technické dokumentace

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro ryze český, výrobní závod v Plzni hledáme šikovného člověka, který si vezme na starost administrativní chod technické kontroly. Pozice je vhodná pro zkušebního technika nebo technického kontrolora, který je v administrativě jako ryba ve vodě.

Popis pozice:

  • Příprava technických podkladů k výberovým řízením
  • Práce s dokumentací k výrobkům
  • Kontrolní činnost v rámci plnění harmonohramů a dohodnutých úkolů
  • Kontrolní činnost plnění dodavatelů a dodržování 5S a BOZP
  • Plánování a tvorba harmonogramů
  • Účast na poradách technické kontroly
  • Jednání s dodavateli a zákazníky
  • Zajištění materiálu pro chod technické kontroly
  • Komunikace s ostatními odděleními, např. správou majetku

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání se zaměřením na elektro
  • Vyhláška 50 - lze i obnovit propadlou
  • Komunikativní znalost AJ výhodou
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Praxe na pozici zkušebního technika nebo technického kontrolora vítána
  • Pokročilá znalost práce na PC - MS Office, vnitropodnikové systémy, Outlook
  • ŘP sk.B

Nabízíme:

  • Motivační mzda na základě zkušeností
  • Týden dovolené navíc
  • Zdravotní volno
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1300Kč/měsíc
  • Kafeterie 4800Kč/rok
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Velmi čisté pracovní prostředí
  • Očkování proti chřipce
  • Vysoké odměny za doporučení zaměstnanců

  • Vestec, Praha-západ
  • ARGOS ELEKTRO, a. s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. května
  • Jihlava
  • AGRO - STONAŘOV,družstvo
  • od 18 500 Kč
  • Heřmanův Městec
  • Mateřská škola, Heřmanův Městec,…
  • od 30 670 Kč
  • Hlinsko, Chrudim
  • SAVE CZ s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Miroslav
  • JEDNOTA, spotřební družstvo, Moravský…
  • Valašské Meziříčí
  • Martin Stummer
  • 22 500 – 25 000 Kč
  • Vsetín
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • RETIGO s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • Vodňany
  • Zacatecas s.r.o.
  • od 16 800 Kč
  • Strakonice
  • STATUS GROUP s.r.o.
  • od 17 500 Kč
  • Tábor
  • Hlídací služba Luděk Šmejkal s.r.o.
  • 18 240 – 25 000 Kč
  • Vyškov
  • Bc. Lenka Břoušková
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Napajedla
  • BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Trainee program – první práce pro absolventy

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

administrativní AJ akce BOZP český činnost den dodržování dokumentace elektro harmonogram hledám HR IT kandidát komunikace kontrolor kurz kurzy měření měsíc mzda náplň práce nová odměny Office OZP pec penzijní připojištění plán plánování plnění podnik pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí právo praxe prostředí připojištění příspěvek řízení specialist specialista stravování technik týden týden dovolené navíc vhodná volno vysoké vzdělání zaměstnanců zdravotní znalost dokument dovolené firemní jazyk jednání kontroly kov list materiál motivační náplň navíc oddělení Ostatní PC penzijní PR profi příprava rok systém systémy technické technický technika tvorba úkol výrobní zákazník závod zkušební zkušenost