Hledáme lidem práci Manpower

Příjemná práce v jednosměnném provozu v Hrabové

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Personální společnost Manpower, jeden z předních hráčů na českém trhu práce, přináší všem zájemcům pozici OPERÁTORA SERVISNÍ LINKY v Ostravě Hrabové. Chceš i Ty získat jednoduchou práci v jednosměnném provozu s příjemnou odměnou? Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

Popis pozice:

Náplní tvé práce bude servis drobné elektroniky v jednosměnném provozu.

Co si pod tím představit? Jedná se o jednoduchou práci v sedě, při které budeš mít na starost opravy jednotlivých částí elektro zařízení, montáž a zapojování drobných částí spotřebiče, kabelů a konektorů a následné čištění, balení a kontrola funkčnosti daného zařízení. Nic, co by jsi po zaškolení nezvládla/nezvládl :-).

Profil kandidáta:

Co od Tebe očekáváme?

Pro začátek nám postačí tvá pracovitost, pečlivost a manuální zručnost. Vše ostatní se u nás naučíš!

Nabízíme:

Záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců, proto Ti můžeme slíbit:

- pravidelnou mzdu s příplatky až 19 000 Kč, tedy super výdělek pro volný čas či rodinu
- jistotu dlouhodobé stabilní práce na HPP
- pro šikovné kolegy možnost růstu v rámci společnosti
- příspěvek na stravování, díky němuž Tě teplé jídlo vyjde na 30 Kč
- s kolegy si chodíme zahrát fotbal či volejbal, pořádáme různé další firemní akce - budeme rádi, když se k nám přidáš :-)

... a mnoho dalšího, o čemž se dozvíš během osobního pohovoru.

Tak už neváhej a zašli nám svůj životopis na Odpovědět na inzerát nebo jednoduše klikni na tlačítko níže. Pro další informace můžeš zavolat na 558  272  838. Navštívit nás můžeš též na naší pobočce na adrese Velká 10, Ostrava.

Těšíme se na spolupráci!

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

akce den elektro HR IT jídlo kandidát možnost náplň práce Ostrava pečlivost plat pohovor pozice práce příplatky příspěvek růst řízení spokojenost společnost společnosti stabilní stravování školení výdělek zaměstnanců Zruč životopis české dané firemní informace kontrola kov linky náplň opravy osobní Ostatní PC personální PR profi příjemná servis spokojen stav trh zájem