Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr kvality pro nový tým v okolí Žebráku

Lokalita Žebrák
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte perspektivního vzkvétajícího zaměstnavatele, který Vám dá možnost zapojit se do úplně nového týmu? Zajímá Vás kvalita projektu, na kterém se pracuje a chcete být angažován/a při zlepšování této kvality?

My hledáme člověka, který má zkušenosti z oboru automotive, umí se domluvit anglicky i česky a na předchozí otázky odpoví ANO.

Popis pozice:

Na této pozici budete:
- kompletně zastřešovat přípravu projektů z hlediska kvality od nabídkového řízení po předání do výroby
- rozvíjet týmovou spolupráci, spolupracovat se všemi členy projektového týmu a společně dosáhovat cílů
- nacházet a odstraňovat kvalitativní problémy

Profil kandidáta:

- min. SŠ, praxe na obdobné pozici v automotive
- znalost pojmů PPAP, APQP, VDA, Lessons Learned, FMEA
- AJ i ČJ na pokročilé komunikativní úrovni nebo
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office, SAP výhodou

Nabízíme:

- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím
- pružnou pracovní dobu
- velmi atraktivní balíček benefitů
- měsíční bonusy
- 6 týdnů dovolené
- mezinárodní prostředí a možnost se zdokonalovat

  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. července
  • Lanškroun
  • GASTRO LEADER s.r.o. v likvidaci
  • 16 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Děčín
  • Shotty s.r.o.
  • 17 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 13. února
  • Valašské Meziříčí
  • JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o.
  • 16 000 – 25 000 Kč
  • Kaplice
  • Uzeniny Příbram, a.s.
  • 17 000 – 19 000 Kč
  • Hradec Králové
  • PHARMOS, a.s.
  • 19 000 – 23 000 Kč
  • Jihlava
  • SKITUS Project Engineering s.r.o.
  • 17 380 – 21 700 Kč
  • Mníšek pod Brdy
  • Magdaléna, o.p.s.
  • 18 000 – 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Beroun, Příbram, Rokycany, Kladno, Hostivice, Třemošná, Plzeň, Praha, Klecany, Kralupy nad Vltavou

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

AJ anglicky auto benefit bonus bonusy Bor hledám inženýr IT kandidát kvalita kvality mezinárodní možnost náplň práce nové Office otázky pozice práce pracovní praxe prostředí řízení společnost společnosti stabilní uživatelská znalost zaměstnavatel zkušenosti znalost Žebrák cíl člen dovolené kov měsíční náplň národní oblast oblasti obor PC PR problém profi projekt projektové předání tým uživatel výroby zkušenost