Práce: SEŘIZOVAČ dřevoobráběcích strojů

lokalita: Třebovice zadavatel: ManpowerGroup s.r.o. Odpovědět na inzerát

Popis pozice:

Máte už dost stresu v automotive výrobě? Hledáte něco klidnějšího a zároveň pestřejšího? Pak zkuste práci v dřevovýrobě! Pro závod v Třebovicích hledáme kandidáty na pozici Seřizovač strojů ve výrobě palet!

Náplň práce:

- obsluha a seřizování různých zařízení na zpracování dřeva (pily, lepící zařízení, dřevoobráběcí a automatizované stroje, pistole na sbíjení palet atd.)

- manipulace s materiálem

- péče o svěřený materiál a zařízení

Profil kandidáta:

- zkušenosti se seřizováním výrobních strojů či linek

- ochota pracovat v 2 – směnném provozu

- manuální zručnost

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich výkonů

- trvalý pracovní poměr

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- příspěvek na penzijní připojištění

- odměny při životním jubileu a další benefity...

Nástup možný ihned!

Místo výkonu práce: Třebovice u Lanškrouna

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a zašlete mi svůj životopis!!!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Třebovice

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Barbora Sýkorová

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist