Hledáme lidem práci Manpower

Manipulant, Mzda Od 22.000Kč/Měs, Stravenky, Příbram, Nepřetržitý Provoz

Lokalita Příbram
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro malou rodinnou výrobní společnost v Příbrami hledáme pracovníky/-ce na výrobu plastových desek.

Vaší náplní práce bude kontrola odebírání materiálu z pásu a následně odvážet do skladu paletovým vozíkem.

Lokalita: Příbram

Směnnost: nepřetržitý provoz (dlouhý a krátký týden 6-18 h; 18-6 h)

Před nástupem je prohlídka závodu, pohovor a následné zaškolení.

Nástup nejlépe ihned nebo dle dohody :)

Profil kandidáta:

- manuální zručnost
- zkušenosti s obsluhou paletového vozíku výhodou
- spolehlivost a výborná docházka

Nabízíme:

Základní hodinovou mzdu 114 Kč/hod + 12 Kč/h příplatek za nepřetržitý provoz
- příplatek noční 10% z průměru
- přesčas všední den 50%, víkend 100%
- bonusy, odměny
- stravenky ( 120 Kč za odpracovaný den )
- možnost kariérního postupu na junior nebo senior operátora
- možnost převodu do kmene ihned po zaškolení
- 20 dní dovolené
- pracovní oděv
- práce v menší rodinné firmě

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Příbram, Rokycany

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

bonus bonusy Bor den docházka hledám IT kandidát možnost mzda náplň práce nepřetržitý oděv odměny operátor plat pohovor postup pozice práce pracovní pracovník prohlídka přesčas Příbram příplatek sklad společnost stravenky školení týden víkend zkušenosti Zruč dohody dovolené kariérní kontrola lokalita materiál náplň PR profi výrobní závod zkušenost