Volné místo ve firmě Manuvia Job s.r.o.

Jednoduchá práce vsedě se zajištěným ubytováním v Lanškrouně

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Lanškroun
Firma Manuvia Job s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 Kč

O nás

Manuvia Job s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Co vás čeká

  • výroba autobaterií (lehké kusy, žádná velká zátěž)
  • práce vsedě
  • nejedná se o práci na lince
  • 8h směny (v případě zájmu možné i 12h směny)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
  • manuální zručnost (jemná motorika)

Co vám můžeme nabídnout

  • průměrnou měsíční mzdu až 22 000 Kč
  • příplatky za noční a víkendové směny
  • docházkový bonus až 1 500 Kč
  • komfortní a čisté ubytování zdarma
  • stravování přímo v podnikové jídelně
  • týdenní zálohy

  • Týnec, Břeclav
  • Prodavač/Ka - Pokladní
  • 21 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. června
  • Třebíč
  • Siwek Tomáš
Zveřejněno: 1. července

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

AJ auto bonus den Lanškroun náplň práce plat podnik práce příplatky směny stravování týden ubytování víkend výroba zdarma znalost znalosti Zruč dar dovednost kov měsíční náplň PR případ