Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí výroby v Ostravě

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme přirozeného leadera výroby, který upřednostňuje lidský přístup a ví, jak motivovat zaměstnance i hledat zlepšení. Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, která působí na poli textilu a své zákazníky má také v zahraničí, aktuálně hledáme Vedoucího výroby.

Popis pozice:

Co obnáší práce Vedoucího výroby? Zodpovědnost za chod výroby:

- práce je zejména o lidech, jejich motivaci a celkovém vedení (celkem cca 40 lidí)

- optimalizaci výroby, hlídání norem a hledání zlepšení výroby

- strategické plánování a naplňování výrobních kapacit

- spolupráci napříč společností a spoluúčast na nových projektech

- správu docházek a příprava podkladů pro mzdy

- občas se budete účastnit také schůzek se zákazníky

Profil kandidáta:

S kým se ráda setkám na pohovoru? S ostříleným člověkem z výroby, který má zkušenosti s vedením lidí a také:

- min. SŠ s maturitou

- technické myšlení (zná technologické postupy, ví na koho se obrátit a pod.)

- je loajální a práce jej bude skutečně bavit

- má aktivní přístup, umí řešit problémy s nadhledem, je spolehlivý a schopný samostatně se rozhodovat

Nabízíme:

Proč chtít pracovat právě na této pozici? Náš klient si zakládá na dobrých vztazích, na přátelském kolektivu a příjemné pracovní atmosféře.

Benefity:

- příležitost stát u zrodu zcela nové pozice

- možnost kariérního růstu

- dobré finanční ohodnocení

- flexibilní pracovní doba

- telefon, notebook, seniorní systém, příspěvky na volnočasové aktivity, odměny za výkon a kvalitu odvedené práce

- práce v Ostravě

.. a HLAVNĚ férového nadřízeného!

Pokud máte zkušenosti ve výrobě v jiném segmentu než v textiliích, pak mi i tak dejte o sobě vědět. Pozornost věnuji všem životopisům a odpovídám na ně. Těším se na ten Váš!

  • Pravonín
  • Agrodružstvo Vyšetice se sídlem v…
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. prosince
  • Benešov
  • RUTR, spol. s r.o.
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Vlašim
  • Školní jídelna Vorlina Vlašim,…
  • od 19 930 Kč
  • Olbramovice, Benešov
  • STS Olbramovice, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Benešov
  • BCS Automotive Interface Solutions s.r…
  • od 27 600 Kč
  • Heřmaničky
  • Lenka Kardová Charvátová
  • 21 000 – 27 000 Kč
  • Blansko
  • Ardian Selimi
  • od 18 500 Kč

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

AJ benefit benefity den doba flexibilní hledám hledat hlídání hodnocení HR IT kandidát Most možnost mzdy náplň práce nová nové odměny odpovědnost ohodnocení plán plánování pohovor postup pozice práce pracovní pracovní doba růst Skuteč společnost stabilní telefon v zahraničí vedení vedoucí volno výkon zahraničí zkušenosti životopis finanční kariérní kolektiv kov lidský možnost kariérního růstu myšlení nadřízené náplň PR problém profi projekt přátelské příjemné příležitost příprava příspěvky přístup strategické systém technické technolog výrobní výroby zákazník zkušenost