Hledáme lidem práci Manpower

Zákaznický servis

Lokalita Velemyšleves
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

  • Zpracování a kontrola zákaznických odvolávek
  • Zpracování objednávek
  • Komunikace se zákazníky a plánováním výroby
  • Obsluha zákaznických webových portálů
  • Řešení reklamací, 8D report

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici ideálně ve výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost AJ a NJ
  • Znalost SAP výhodou
  • Pokročilá znalost Excelu

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování

  • Klášterec nad Ohří
  • Vochomůrka Jan
  • 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 31. ledna
  • 45 000 Kč
Zveřejněno: 18. září
  • 40 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • 45 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Plzeň
  • Paldusová Nikola
Zveřejněno: 6. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Chomutov, Louny, Ústí nad Labem, Kladno

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Rekvalifikační kurzy v kostce

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

AJ kandidát komunikace kurz kurzy náplň práce nová penzijní připojištění plán plánování pojištění pozice práce připojištění příspěvek reklama společnost společnosti stravování vzdělání znalost dovolené jazyk kontrola kov náplň obsluha penzijní portál PR profi report servis výrobní výroby zákaznický servis zákazník