Hledáme lidem práci Manpower

HR Specialista/Administrátor

Lokalita Krnov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte rádi pořádek v datech i na pracovišti? Baví vás jednání s lidmi a umíte si poradit i s nepříjemnými situacemi? Rádi vymýšlíte a máte nápady na zlepšení firemní kultury? Jste srdcem HR? Právě vás hledáme! Připojte se k našemu týmu.

Popis pozice:

  • správa dat ve všech souvisejících personálních systémech
  • metodika a organizace lékařských prohlídek a zákonných školení, kompletní administrace pracovních poměrů zaměstnanců
  • komunikace se zaměstnanci a řešení rutinních i nestandardních situací, péče o zaměstnance
  • podpora pro střední management
  • příprava podkladů pro HR manažera
  • podílení se na vytváření příjemné firemní kultury
  • operativní činnost spojená s dalšími oblastmi HR

Profil kandidáta:

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání právního, pedagogického nebo ekonomického směru
  • praxi v HR alespoň 2 roky a znalost HR procesů
  • orientaci v pracovním právu a v zákonech ze svěřené oblasti
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • uživatelskou znalost PC, zejména Excel a MS Outlook
  • pečlivost (pořádek a termíny jsou pro nás prioritou)
  • lidské jednání, empatii, důvěryhodnost, schopnost řešit konfliktní a nepříjemné situace, zápal pro věc, ochotu a píli se zlepšovat

Nabízíme:

  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • systém Cafeteria
  • práci v příjemném a moderním pracovním prostředí
  • pohodový tým kolegyň
  • osobní i profesní růst (školení a jiné vzdělání)

  • Klášterec nad Ohří
  • Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. ledna
  • Česká Lípa
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 25 000 Kč
Zveřejněno: 10. ledna
  • Brniště
  • KOMPAN Steel Manufacturing s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Plzeň
  • FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační…
  • 22 000 – 26 440 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Pardubice
  • European Active Projects Ltd. s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 20. srpna
  • Písek
  • ZATARA TAXI s.r.o.
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 13. ledna
  • Petrov nad Desnou
  • Mototrading, spol. s r.o.
  • od 18 000 Kč
  • od 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Praha
  • Accenture Services, s.r.o.
  • od 48 000 Kč
  • Chrudim
  • Blanka Poučová
  • 85 – 90 Kč

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

administrátor AJ činnost ekonom hledám HR IT kandidát komunikace management manažer náplň práce NDA pec péče péče o zaměstnance pečlivost podpora pojištění pozice práce pracovní práva prostředí příspěvek růst SOU specialist specialista správa školení vzdělání zaměstnanců znalost životní pojištění dar díl firemní jednání konflikt lékař lékařský lidské list na pracovišti náplň oblast oblasti organizace osobní PC pedagog penzijní personální poměr pořádek PR právní proces procesů profesní profi příjemné příjemný příprava rok řešení schopnost situace standard střední systém termín tým uživatel zaměstnanci životní