Hledáme lidem práci Manpower

Montáž, elektromontáž na ranní a odpolední směny, Pardubice

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Stabilní zaměstnání, čisté a příjemné pracovní prostředí, interní školení, která Vám umožní individualní či kariérní růst - to vše garantujeme ve společnosti, která se zabývá vývojem, výrobou a implementací radarové techniky.

Popis pozice:

Hledáme operátory montáže či elektromontáže, osazování desek plošných spojů nebo testera.

Operátoři montují drobné mechanické a elektromechanické soustavy, případně pracují s DPS a provádí jejich testování podle instrukcí, ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední).

Profil kandidáta:

Na tuto pozici je potřeba být vyučen/a.

Pak už stačí jen trocha zručnosti a pečlivé následování pracovních instrukcí.

Výhodou je vyučení v oboru elektro a také praxe v montáži elektroniky, plošných spojů či testování ve výrobě. Dále je výhodou vyhláška 50/1978 Sb. § 5 a výše, orientace v technické dokumentaci.

Nabízíme:

Podle úrovně znalostí, zkušeností a praxe si můžete vydělat 18 000 – 21 000 Kč měsíčně.

Navíc získáte řadu dalších výhod k základní mzdě, například:

  • variabilní složku mzdy ve výši až 20 %, kterou můžete ovlivnit plněním cílů a docházkou
  • týden dovolené navíc
  • stravenky ve výši 80 Kč za odpracovanou směnu
  • po 1 roce nárok na příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • 13. a 14. mzda
  • školení pro zvýšení kvalifikace hrazená zaměstnavatelem

a jiné.

  • Olomouc
  • HOTELPARK STADION a.s.
  • od 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. července
  • Velký Týnec
  • AZ DŘEVOINTERIÉR, s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Olomouc
  • od 22 000 Kč
  • Veselí nad Lužnicí
  • MABA Prefa spol. s r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Cheb
  • Mgr. Tomáš Fišer
  • od 25 000 Kč
  • Hranice, Cheb
  • BEPOF, spol. s r.o.
  • od 21 700 Kč
  • Smržovka
  • SIGI Aquatec s.r.o.
  • Rousínov
  • ELSA´S TEXTILE s.r.o.
  • od 18 100 Kč
  • Ostrava
  • Traťová strojní společnost, a.s.
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Slavičín
  • SARP-TECH s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Frýdek-Místek
  • TOP MONEY s. r. o.
  • 13 500 – 16 200 Kč / týden
  • 12 500 – 15 000 Kč / týden
  • Leskovec
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 11. srpna

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Odbory - proč a jak je založit

Bor data den elektro hledám HR interní IT kandidát kariérní růst kvalifikace mzda mzdy náplň práce nárok operátor Pardubice plnění pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příklad připojištění příspěvek růst sledování směny SOU společnost společnosti stabilní stravenky školení technik týden týden dovolené navíc zaměstnání zaměstnavatel znalost Zruč cíl dar dokument dovolené kariérní list mechanické náplň navíc obor operátoři penzijní PR profi příjemné příjemné pracovní prostředí případ rok stav technické techniky test vydělat výše vyučení zkušenost zvýšení životní