Práce: Vedoucí lakovny

lokalita: Kaplice zadavatel: ManpowerGroup s.r.o. Odpovědět na inzerát

Do stabilní společnosti s moderními technologiemi v oblasti strojírenství hledáme schopného vedoucího do oddělení lakovny.

Popis pozice:

  • organizace, plánování a řízení chodu oddělení lakovny a montáže
  • zajištění plnění výrobního plánu
  • plánování směn, organizace pracovišť
  • zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na svěřeném úseku
  • schopnost pracovat v systému INFRA a v systému Docházka

Profil kandidáta:

  • min. SŠ vzdělání technické, průmyslové (strojní, chemicko- technologické, apod.)
  • praxe v oboru aplikace nátěrových hmot nebo příbuzném oboru výhodou
  • zkušenost s vedením menšího týmu pracovníků
  • znalost NJ výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • cílové prémie
  • týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na dopravu

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Kaplice

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Ana Carmen Voborská

Telefon

zobrazit telefonní číslo

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist