Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač

Lokalita Nymburk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta se sídlem v Nymburce hledáme schopného seřizovače se zkušenostmi z obdobné pozice. Firma se zabývá výrobou plastových dílů do automotive a využívá stroje jako např. KUKA, Engel, Krauss-Maffei.

Popis pozice:

  • odstraňování poruch u řídících systémů
  • pravidelná údržba strojů
  • zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobního zařízení

Profil kandidáta:

  • min. SOU (obor elektrotechnika nebo strojní)
  • zkušenost s diagnostikou elektronických systémů
  • znalost čtení elektroschémat
  • ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:

  • práci v novém a moderním pracovním prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • docházkový bonus 750 Kč/měsíčně
  • příspěvek na dopravu až 1700/měsíčně
  • další zaměstanecké benefity (letní tábor pro děti, příspěvek na masáže, odměny za darování krve nebo kostní dřeně až 5000 Kč…)
  • nástup možný ihned

  • Hradec Králové
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. září
  • Brno-město
  • GIT Consult Czech s.r.o.
Zveřejněno: 3. prosince
  • Liberec
  • Manuvia CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 17. prosince
  • Královéhradecký kraj
Zveřejněno: 20. prosince
  • Liberec
  • od 127 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Jihlava
  • PLASTYKO WORD s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Liberec
  • ZETKA - MB s.r.o.
Zveřejněno: 12. května
  • Žatec, Louny
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
Zveřejněno: 16. září
  • České Budějovice
  • Trenkwalder a.s.
Zveřejněno: 9. prosince
  • Tábor
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 19. prosince
  • Rtyně v Podkrkonoší
  • TAKATA Parts s.r.o. "v likvidaci "
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Česká Třebová
  • BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Lužice, Hodonín
  • Groz-Beckert Czech s.r.o.
  • od 18 660 Kč
Zveřejněno: 13. května
  • Písek
  • Ennovi Energy & Power Solutions Czech…
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Králíky, Ústí nad Orlicí
  • INCOT spol. s r.o.
  • 16 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • Velemyšleves
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Vršovice, Praha
  • KOH-I-NOOR a.s.
Zveřejněno: 20. září
  • Polička
  • KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Bohumín
  • ŽDB DRÁTOVNA a.s.
Zveřejněno: 11. října
  • Valašské Meziříčí
  • CIE PLASTY CZ. s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Děčín
  • DAYMOON, a.s.
  • od 17 000 Kč
  • Bzenec
  • KYOCERA AVX Components s.r.o.
  • od 23 640 Kč
  • Žďár nad Sázavou
  • ARROW International CR, a.s.
  • od 20 500 Kč
Zveřejněno: 13. listopadu
  • Nivnice
  • Teknia Uhersky Brod, a.s.
  • 22 000 – 29 000 Kč
  • Podbořany
  • FTE automotive Czechia s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. února
  • Hněvotín
  • WANZL spol. s r.o.
  • 23 640 – 26 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 5. května
  • Havraň
  • Nemak Czech Republic s.r.o.
Zveřejněno: 21. února
  • Zlín
  • AGENTURA OSMA a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
  • Unčín
  • Pekárna Unčín s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Tuchoměřice
  • WAKESTONE LOGISTICS s.r.o.
  • 30 000 – 34 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • Centrum sociálních služeb Jindřichův…
  • od 18 390 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nymburk, Kolín, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

AJ auto benefit benefity bonus Bor elektro elektrotechnik EU firma hledám hodnocení IT kandidát masáže na dobu neurčitou náplň práce nové odměny ohodnocení pozice práce pracovní prostředí příspěvek řízení SOU stravování Tábor technik znalost bezpečné dar díl dovolené finanční kov masáž města na dobu náplň obor PR profi stroj systém technika údržba výrobní závod zkušenost